Biyografi

Kerim Savaş Sarı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Kerim Savaş Sarı kimdir?, Kerim Savaş Sarı kaç yaşında?, Kerim Savaş Sarı evi nerede?, Kerim Savaş Sarı nerelidir? Kerim Savaş Sarı ev adresi?, Kerim Savaş Sarı kaç yaşında?, Kerim Savaş Sarı nerede oturuyor?, Kerim Savaş Sarı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Kerim Savaş Sarı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1982 senesinde doğan Kerim Savaş Sarı şu an için 39 yaşında ve burcundandır. Kerim Savaş Sarı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Kerim Savaş Sarı Kimdir? – Kerim Savaş Sarı Evi Nerede? – Kerim Savaş Sarı Nerede Oturuyor?

Kerim Savaş Sarı Kimdir?, evi nerede?

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Kerim Savaş Sarı, 1982 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini İzmir‘de yaptıktan sonra üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Metal Bölümünde okuyarak bitirdi. İlkokulda başladığı karete sporunda siyah kuşak almıştır. 184 cm boyunda ve 82 kilo olan Kerim Savaş Sarı uzak doğu sporlarıyla ve extrem sporlarla da uğraşmaktadır.

Kerim Savaş Sarı, ‘’Ödüllü vücudu’’ ve extream sporlarla renklendirdiği televizyon programları aracılığıyla birden fazla ünlünün bilinmeyen yönlerini ekrana taşımıştır.

Kerim Savaş, KarmaTürk, KarmaLove ve SlowTürk gibi radyolarda radyo programcı yapmaktadır. Hazırladığı romantik programlar ve ses tonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün