Bilgi

Kim Mİlyoner Olmak İster Fatih Ayhan ne kadar kazandı?

Kim Mİlyoner Olmak İster Fatih Ayhan ne kadar kazandı?, arayışı içine giren okurlarımız için Kim Mİlyoner Olmak İster Fatih Ayhan ne kadar kazandı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kim Mİlyoner Olmak İster Fatih Ayhan ne kadar kazandı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kim Mİlyoner Olmak İster Fatih Ayhan ne kadar kazandı?

ATV popüler dizisi Kim Milyoner olmak ister’de Fatih Ayhan yarıştı. Fatih Ayhan 250 bin TL soruyu gördü. Yarışmadan çekilmek isteyen FAtih Ayhan ne kadar kazandı merak ediliyor.

Fatih Ayhan ne kadar kazandı?

Fatih Ayhan, 125 bin TL alarak Milyoner’den çekildi. Fatih Ayhan 1 Milyon TL soruyu açtıramadı ve yarışmadan çekildi.

Fatih Ayhan kimdir?

Acar Baltaş kimdir? Acar Baltaş kaç yaşında nereli?

Acar Baltaş kimdir? Acar Baltaş kaç yaşında nereli?

Yaklaşık dört senedir Paris’te yaşayan ve ailesini ziyaret etmek için şu anda İstanbul’da olan 28 yaşındaki Fatih Ayhan, Galatasaray Lisesinden mezun olduktan sonra üniversite sınavında Türkiye 19. su olarak Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Bölümünü kazanmış. Yüksek lisansını Mines ParisTech Endüstri Mühendisliğinde tamamlayan Fatih Bey, şu anda operasyon stratejisi üzerine danışmanlık yapan bir firmada çalışıyor ve yarışmada 125.000 TL değerindeki soruyu geçebilmeyi planlıyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün