Kimberley Garner Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Kimberley Garner kimdir?, Kimberley Garner kaç yaşında?, Kimberley Garner evi nerede?, Kimberley Garner nerelidir? Kimberley Garner ev adresi?, Kimberley Garner kaç yaşında?, Kimberley Garner nerede oturuyor?, Kimberley Garner nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Kimberley Garner hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Mart.1990 senesinde doğan Kimberley Garner şu an için 31 yaşında ve Balık burcundandır. Kimberley Garner doğum yeri ise Kensington, Londra, İngiltere olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelTasarımcı olarak devam ettirmektedir.

Kimberley Garner Kimdir? – Kimberley Garner Evi Nerede? – Kimberley Garner Nerede Oturuyor?

Kimberley Garner Kimdir?, evi nerede?

İngiliz mayo tasarımcısı

Kimberley Garner, 7 Mart 1990 tarihinde Kensington, Londra, İngiltere’de doğmuştur. Babası Russell Garner’dır. Christopher Garner adında bir kardeşi mevcuttur. St George Ascot okulunda okuduktan sonra London Academy Of Music & Dramatic Art (LAMDA)’da ve Londra’da bir üniversite olan Royal Academy of Dramatic Art’da okudu.

2012 senesinde İngiltere’de gösterilen “Chelsea Made in” adlı dizide rol alarak oynadı. Bu dizi ile tanındı. TV oyuncusu olarak başladığı kariyerini moda tasarımcısı olarak sürdürdü.

Kimberley Garner, okuldan mezun olduktan sonra babasının şirketinde çalışmaya başladı. 2013 senesinde da “Kimberley Londra Ltd” adı altında kendi şirketini kurarak mayo tasarımcılığı yapmaya başladı. Kimberley Garner yalnız çıktığı tatilde kendi tasarımı olan bikinilerin de gönüllü mankenliğini yaptı.

Kimberley Garner’in “K” markasıyla tasarlayıp piyasaya sürdüğu bikini ve iç giyim modelleri, ünlü iç çamaşırı markası Agent Provecateur’un en fazla satan koleksiyonları içerisinde yer alıyor.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – Chelsea Made in

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker