Diziler

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

TV8 ekranlarında rekorlar kıran Kırmızı Oda şok ayrılık yaşanacak. Her hafta rekorlar kıran Kırmızı Oda yeni bir ayrılıkla adeta herkesi yaktı geçti. Kırmızı Oda 40. bölüm cuma günü ekranda yayınlanacak bölümde şok bir ayrılık yaşanıyor.

Kırmızı Oda üzen ayrılık!

Her hafta cuma akşamı Tv8 ekranlarında ekrana kitleyen Kırmızı Oda dizisi yine muhteşem bölümüyle ekranlara geliyor. Kırmızı Oda 40. bölümde gözyaşları sel edecek ayrılıklar yaşanıyor. Her hafta hikayeleriyle büyüleyen Kırmızı Oda üzen ayrılıklar var!

TRT 1'in Fenomen Dizisi Final Yapıyor!

TRT 1’in Fenomen Dizisi Final Yapıyor!

Kırmızı Oda 40. bölüm fragmanı yayınlandı!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/dccl1PdKHXn.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Kırmızı Oda hayreden ayrılık!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, başrolünde Binnur Kaya’nın olduğu yapımın bu hafta ekranda yayınlanacak olan 40. bölümde Vahit bey diziye veda ediyor. Kırmızı Oda hikayesi biten Vahit Bey’e güle güle diyen psikolog oldu ve Uğur Yücel diziye veda etti.

Delikanlı Sadi Miço kavuşuyor!

Kırmızı Oda 40. bölümde Delikanlı Sadi ve Miço tamamen kavuşuyor. Sadi ve Miço kavuşması sahnesi ekrana kitleyecek. Leblebi ile başlayan dostluk lebleli ile devam edecek. Delikanlı Sadi ofisi basılacak ve baskını Miço önleyecek. Çok bi hayli beğeni alan Delikanlı Sadi, çocukluğu sonrası gençliği de çok sevildi ve sezon sonuna kadar devam edecek.

Kırmızı Oda Final’inde Sadi’de bitiyor!

Son 3 bölüm olması beklenen Kırmızı Oda finalinde delikanlı Sadi’de bitirilecek. Kısa süreliğine ekrana gelen Delikanlı Sadi, reyting rekorları kırması ve yalnızca onun izlenmek istemesi için hikaye çok uzatıldı. Finalde de yalnızca Delikanlı Sadi kişiliğinin hikayesi izlenecek. 

Sinema filmi bile istenen Delikanlı Sadi, Kırmızı Oda finalinde 2 buçuk saat muhteşem senaryoyla ekranlarda olacak ve rekorlar kırması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün