Bilgi

ŞOK’ta bu hafta her şey sudan ucuz! Şok Aktüel 2 Haziran kataloğu ile Ankastre set, üçlü kanepe, TV ünitesi, sehpa…

ŞOK’ta bu hafta her şey sudan ucuz! Şok Aktüel 2 Haziran kataloğu ile Ankastre set, üçlü kanepe, TV ünitesi, sehpa…, arayışı içine giren okurlarımız için ŞOK’ta bu hafta her şey sudan ucuz! Şok Aktüel 2 Haziran kataloğu ile Ankastre set, üçlü kanepe, TV ünitesi, sehpa… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ŞOK’ta bu hafta her şey sudan ucuz! Şok Aktüel 2 Haziran kataloğu ile Ankastre set, üçlü kanepe, TV ünitesi, sehpa… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ŞOK’ta bu hafta her şey sudan ucuz! Şok Aktüel 2 Haziran kataloğu ile Ankastre set, üçlü kanepe, TV ünitesi, sehpa…

Şok Market bu hafta da birbirinden kaliteli ve hesaplı ürünleri ile tüketicilerin bütçesine hitap etmeye, yüzlerini güldürmeye geliyor. Haziran ayının ilk kampanyası olan şok 2 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. ŞOK’ta bu hafta çok cazip fiyatlı onlarca ürün düşüşe girecek ve Türkiye genelinde bulunan bütün mağazalarda müşterileri ile bir araya gelecek. 2 Haziran Çarşamba günü satışa çıkacak olan aktüel ürünler kampanyasının ayrıntı kısmı da bilgisi verildi. Peki Şok Aktüel 2 Haziran kataloğu ile hangi ürünleri düşüşe giriyor? ŞOK’ta bu hafta neler var?

Şok aktüel kataloğu 2 Haziran 2021 indirimleri yeni hafta için başlıyor. Her hafta çarşamba günleri Şok Market mağazalarında satışa çıkan ürünlere Haziran kampanyaları da eklenecek. Bu hafta da Şok aktüel kataloğu ile hem cazip fiyatlı hem de kaliteli ürünler sizlerle bir araya gelecek üstelik bir çok değişik ürün grubunda bomba gibi indirimli ürünler satışa çıkacak. Yasakların kalkması ile birlikte herkesin beklediği ürünleri raflarına taşıyan ünlü marketler zincirinin yeni aktüel ürünler katalog kampanyasını siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Şok Market 2 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu ile gelen fırsat ürünleri ve indirimli fiyatlar haberimizin detay kısmında…

ŞOK İNDİRİMLERİ 2 HAZİRAN’DA DOPDOLU

ŞOK kataloğu 2 Haziran 2021 indirimleri ile yine hemen ürünlerinde hem plaj ürünlerinde hem de teknolojik ürünlerde kampanyalar sizlerle bir araya gelecek. 2 Haziran çarşamba gününden bu yana Şok Market mağazalarında satışa çıkacak olan ürünlerin ayrıntı kısmına bakacak olursak, üçlü cam ankastre set 1349 TL, Alpina Inox Aspiratör 179 TL, Su Arıtma Aygıtı 499 TL, 3’lü Zigon Sehpa Ekibi 249 TL, Kobalt 3 Kişilik Koltuk 699 TL, Zebra Tv Ünitesi 299 TL, Silindir Puf 119 TL, Wenken Portatif Milkshake 34,95 TL, Cambu 3’ü 1 Ortada French Press 39,95 TL, Wenken Büyük Mikser Kurutma ve Doğrayıcı 39,95 TL, 4’lü Bee Home Puding Kabı 6,99 TL.

sokta-bu-hafta-her-sey-sudan-ucuz-sok-aktuel-2

EFSANE FİYATLAR BU HAFTA ŞOK MARKETTE

BİM 4 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu dopdolu fırsatlarla yayınlandı! BİM’de bu hafta indirimli ürünler nelerdir?

BİM 4 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu dopdolu fırsatlarla yayınlandı! BİM’de bu hafta indirimli ürünler nelerdir?

Şok 2 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu ile mutfak ürünlerinde de efsane fiyatlar sizlerle bir araya gelecek. Her evin gereksinimi olan ürünleri piyasanın çok altında fiyatlarla raflarına taşıyan ünlü marketler zinciri 2 Haziran’da ekranlara gelecek kampanyası ile adeta sudan ucuz ürün satışı yapacak. Şok Aktüel 2 Haziran 2021 indirimlerinin devamı şöyle; 30 litre Bee Home Maxi Saklama Kabı 27,95 TL, 20 litre Bee Home Maxi Saklama Kabı 24,95 TL, Buzdolabı Düzenleyici 12,95 TL, Bölmeli Büyük Dikdörtgen Saklama Kabı 7,99 TL, No Frost 2400 cc  Saklama Kabı 8,99 TL, 140×140 cm ebatlarında Pvc Masa Örtüsü 11,95 TL, Bölmeli Büyük Yemek Saklama Kabı 8,99 TL, Jakarlı Çift Kişilik Yatak Örtüsü 49,95 TL, Waffle Yuvarlak – Dikdörtgen Kurulama Bezi 5,99 TL, 3’lü El Havlusu 6,99 TL, 40×40 cm Kırlent Kılıfı 5,99 TL.

sokta-bu-hafta-her-sey-sudan-ucuz-sok-aktuel-4

2 Haziran 2021 Şok aktüel kataloğu ile gelecek indirimli ürünleri siz değerli okurlarımız için listeledik. Şok Market indirim kampanyaları her hafta çarşamba ve Cuma günleri sürdürmekte. 4 Haziran ŞOK kataloğu cuma indirimleri de önümüzdeki günlerde haberlerimizde olacak…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün