Biyografi

Kıvanç Kasabalı Kimdir? Evi Nerede?

Kıvanç Kasabalı Kimdir? – Kıvanç Kasabalı Evi Nerede? – Kıvanç Kasabalı Nereli?

Kıvanç Kasabalı kimdir?, Kıvanç Kasabalı kaç yaşında?, Kıvanç Kasabalı evi nerede?, Kıvanç Kasabalı nerelidir? Kıvanç Kasabalı ev adresi?, Kıvanç Kasabalı kaç yaşında?, Kıvanç Kasabalı nerede oturuyor?, Kıvanç Kasabalı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Kıvanç Kasabalı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 24.Şubat.1975 senesinde doğan Kıvanç Kasabalı şu an için 46 yaşında ve Balık burcundandır. Kıvanç Kasabalı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuModel olarak devam ettirmektedir.

Kıvanç Kasabalı Kimdir?, evi nerede?

Kıvanç Kasabalı, 24 Şubat 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bursa, Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Gaye Sökmen Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı hikayesinden 2006 senesinde bir araya getirilen “Yaprak Dökümü” adlı dizide (Cem) kişiliğini canlandırırken, Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Caner Kurtaran, Bedia Ener, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Ege Aydan ile beraber oynamıştır.

2013 senesinde Hande Altaylı’nın hikayesinden senarist Mahinur Ergun tarafından bir araya getirilen başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Burçin Terzioğlu, Mustafa Üstündağ,Yasemin Allen’in oynadığı “Merhamet” adlı dizide Sinan kişiliğini canlandırdı.

2014 senesinde “Ağlatan Dans” adlı dizide Öykü Çelik, Arsen Gürzap ile birlikte oynadı.

Kıvanç Kasabalı, ile 2005 Temmuz ayında oyuncu ve model olan Sedef Avcı ile evlendi. Can (d.2013) adında bir oğlu mevcuttur. Oscar adında bir de köpekleri mevcuttur.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Bodrum Masalı (öğretmen)(TV Dizisi)
2015 – Analar ve Anneler (Mimar Selçuk) (TV Dizisi)
2014 – Ağlatan Dans (Mert Zoloy) (TV Dizisi)
2013 – Merhamet (Sinan) (TV Dizisi)
2010 – Samanyolu (Ali) (TV Dizisi)
2010 – Küçük Kadınlar 3. Sezon (Ozan) (TV Dizisi)
2006 – 2010 – Yaprak Dökümü (Cem) (TV Dizisi)
2005 – Kanlı Düğün (Cemal) (TV Dizisi)
1999 – Ayrılsak da Beraberiz 1. Sezon (İtalyan Adam) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün