Bilgi

Köfteci Yusuf Sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi? Köfteci Yusuf kimin?

Köfteci Yusuf Sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi? Köfteci Yusuf kimin?, arayışı içine giren okurlarımız için Köfteci Yusuf Sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi? Köfteci Yusuf kimin? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Köfteci Yusuf Sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi? Köfteci Yusuf kimin? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Köfteci Yusuf Sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi? Köfteci Yusuf kimin?

Köfteci Yusuf kimin? Bursada Köfteci Yusuf sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi. Süleyman Soylu’nun Köfteci Yusuf’a çökmek istediler lafı sonrası Köfteci yusuf kimin? Yusuf Akkaş kim nereli gibi sorular merak ediliyor!

Köfteci Yusuf kimin?

Köfteci Yusuf işletme sahibi Yusuf akkaş olduğu bilinmekte. 6 bin kişilik dev kadrosuyla birden çok ilde Köfte dükkanı olan Yusuf Akkaş, DönerY, Burgerage, Ciğerce ve Kamenta gibi mekanların da sahibi.

Yusuf Akkaş kimdir?

İznikte kurulan ve 22 senedir faaliyet gösteren işletmelerin sahibi olan Yusuf Akkaş, 1996 senesinde Bursa İznik beldesinde Köfteci Yusuf ismiyle faaliyet gösterdi. 

Exxen Ücretsiz izle 15 Gün Exxen yine ücretsiz oldu! Acun Ilıcalı açıkladı

Exxen Ücretsiz izle 15 Gün Exxen yine ücretsiz oldu! Acun Ilıcalı açıkladı

Türkiye’nin en büyük köfte fabrikası sahibi olan Yusuf Akkaş, Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Balıkesir, Antalya, Çanakkale, Yalova, Sakarya başta olmak üzere toplam 68 şubeye sahip.

Bursa Kızılhisarlı olan Yusuf akkaş, çocuk yaşta ticarete atıldı. İznikte ilk iş yerini açıp şu an Türkiye’nin en büyük köfteci fabrikasının sahibi.

Yusuf Akkaş kim çökmek istedi?

Süleyman Soylu’nun TRT canlı yayında Köfteci Yusuf çökmek istediler izin vermedik diyerek yaptığı açıklamayla Köfteci Yusuf gündem oldu.

Köfteci Yusuf serveti bilinmemekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün