Diziler

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı belli oldu!

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı belirlendi!, arayışı içine giren okurlarımız için Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı belirlendi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı belirlendi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı belirlendi!

Bir döneme ismini duyuran efsane dizi Leyla ile Mecnun geri dönüyor. Exxen’de yayına girecek Leyla ile Mecnun dizisinin tüm oyuncularıyla anlaşılırken yalnızca Leyla kişiliği merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı platformunda yayınlanacan Leyla ile Mecnun dizisinde yeni Leyla’sı belirlendi!

Show Tv'den Flaş Karar! 1'i Hariç Tüm Dizilerini Kaldırdı! Hepsine Final Çekin Yazısı Gönderdi!

Show Tv’den Flaş Karar! 1’i Hariç Tüm Dizilerini Kaldırdı! Hepsine Final Çekin Yazısı Gönderdi!

Tüm kadro birarada!

Eflatun Film yapımcılığında Burak Aksak kaleminden yayına girecek Onur Ünlü’nün çekeceği Leyla ile Mecnun dizisi tekrardan çekiliyor. Exxen’de bulunacak Leyla ile Mecnun dizisi Haziran ayında sete çıkıyor.

En son Ali Atay Mecnun ile Cengiz Bozkurt Erdal Bakkal projeye evet demesiyle ile Leyla ile Mecnun dizisi çekimleri başlıyor. Exxen’de Eylül ayında yayında olacak Leyla ile Mecnun dizisinde kadın başrol belirlendi!

Leyla ile Mecnun ne zaman ekranlara gelecek?

Acun Ilıcalı’nın açıkladığu Leyla ile Mecnun dizisi başlama tarihi Eylül ilk haftası olacak. Lakin yeni dizide Leyla kişiliği için anlaşmaların beklediği yaşandı. İlk olarak Simay Barlas’ın adı geçse de Leyla ile Mecnun dizisinde sürpriz isim Leyla kişiliğini kaptı! 

Aslı Enver yeni Leyla oldu!

En son Babil dizisiyle ekranlara gelen ve Murat Boz’la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Aslı Enver, Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla kişiliğini kaptı! Aslı Enver yeni bir sinema filmi çalışmalarında olduğu ve Leyla ile Mecnun setini bir 15 gün geciktirebileceği bilgisine ulaşıldı. Arada 15 günlük problemi başka bir yolla çözmek isteyen senaryo ekibi Aslı Enver’e göre senaryo planlamaya başladı!

Hayranları çok neşeli!

Şu aralar Hakan Bonomo konusunu yazdığı Sen Yaşamaya Bak filmi için Netflix’le anlaşma sağlayan Enver, Kaan Urgancıoğlu ile başrol oynayacağı açıklanmıştı. Exxen’de Tolgshow programına da konuk olan Enver’e en fazla Acun Ilıcalı sevindi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün