Diziler

Maraşlı 19. Bölümünde Mehmet İnce Bombası! Final Derken Hikaye Yeni Başlıyor!

Maraşlı 19. Bölümünde Mehmet İnce Bombası! Final Derken Hikaye Yeni Başlıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı 19. Bölümünde Mehmet İnce Bombası! Final Derken Hikaye Yeni Başlıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı 19. Bölümünde Mehmet İnce Bombası! Final Derken Hikaye Yeni Başlıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı 19. Bölümünde Mehmet İnce Bombası! Final Derken Hikaye Yeni Başlıyor!

Maraşlı yeni bölüm fragmanında Mehmet İnce sürprizi! Maraşlı’da her şey bitti derken yeni başladı! 

Maraşlı dizisinde geçen hafta Türel ailesinin erkekleri Aziz Türel ve İlhan Türel, Savaş aracılığıyla öldürülerek şaşkınlık yaratmıştı. Maraşlı 18. bölüm ağızları adeta açık bıraktı. Diziden Aziz Türel kişiliğine hayat veren Kerem Atabeyoğlu ve İlhan Türel kişiliğine hayat veren Cemil Büyükdöğerli ayrıldı. Seyirciler final mi olacak diye merkalanmaya başlamıştı.

Maraşlı 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Maraşlı dizisinin son bölümünde Necati’de kendini asarak intihar etti. Lakin Necati öldü mü halen bilinmemekte. 

Maraşlı yeni bölüm fragmanında ise final beklerken oyun yeniden kuruldu. Dizi adeta geri dönüyor!

Maraşlı’da Savaş, Türel’lerin cinayetini Celal’in üzerine yıkmış ve Celal hapise girmişti. Yeni bölümde ise işin şekli değişti.  Maraşlı 18. bölüm fragmanında Celal hapisten çıkarken eski karısının yanına gidiyor.

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Celal Kün, Mehmet İnce çıktı!

Maraşlı hapisten çıktıktan sonra eski karısı Hilal’in yanına gitti. Hilal karşısında Celal’i görünce ona Mehmet diye seslendi. Yani Mehmet İnce, Maraşlı çıktı! 
Peki Kim bu Mehmet İnce? 

Maraşlı dizisinde Mehmet İnce lafı ilk Necati’nin ağzından çıkmıştı. Necati, Hilal’e “Mehmet İnce yaşıyor mu?” Diye sormus ve Hilal’de bunun üzerine Necati’ye vurmaya yeltenmişti. Herkes kim bu Mehmet İncce diye beklerken Celal Kün, Mehmet İnce çıktı.

Maraşlı dizisi 18. bölümde görülen o ki dizide yeni sırlar ortaya çıkacak. Yani Maraşlı’da Türel ailesi yok oldu fakat arkasında asıl hikayeyi bıraktı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün