Diziler

Maraşlı final kararı hayranlarını üzdü! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı

Maraşlı final kararı takipçilerini üzdü! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı final kararı takipçilerini üzdü! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı final kararı takipçilerini üzdü! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı final kararı takipçilerini üzdü! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı

Maraşlı final kararı açıklamasu geldi. ATV ekranlarında yayına giren Maraşlı dizisi için final tarihi netleşti. Maraşlı ne zaman bitiyor Maraşlı final mı oluyor sorusu yanıt buldu! İşte ATV’den Maraşlı kararı.

Maraşlı final kararı açıklamasu!

Yapımcılığını Tims&B Productions’ın üstüne aldığı, konusunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaşımı yaptığı Maraşlı dizisi bu hafta Serhat Parıl, Burcu Karakaya, Güneş Hayat ve Engin Yüksel gibi bomba isimler dahil olmuştu. Lakin Maraşlı yeni kadrosu da bekleneni veremedi. Reytingleri yükseltemeyen Maraşlı ani final kararı geldi.

Maraşlı final tarihi belirlendi!

ATV popüler dizisi Maraşlı final tarihi belirlendi! Maraşlı dizisi final yapıyor. ATV Maraşlı dizisi için son 3 bölüm diyerek güzel bir finale bağlanmasını istedi.

ATV Maraşlı final tarihi!

ATV popüler dizisi Maraşlı 2. sezon onayı gelmedi. Maraşlı dizisi 14 haziran pazartesi akşamı görkemli finaliyle ekranlara gelecek ve ekran macerasını tamamlayacak. Yeni kadrosu da bekleneni veremeyen Maraşlı yeni sezonda günü yok.

3 dizi birden!

ATV, 3 dizi birden yaz aylarında yayına aldı. Lakin asıl süpriz 3 dizi değil, diğer projeler sebebiyle Maraşlı bitiyor. Osman Sınav Yanlız Kurt, Bozdağ Film Akkız gibi sürpriz projeleriyle salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi boş günü olmayan ATV, pazartes, cuma ve pazar günü içinde bu 3 diziyi ekrana getirecek.

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi!

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi!

Maraşlı final nedeni yeni diziler!

Maraşlı hem reyting hem ATV birden çok dizisi reyting rekoru kırması sebebiyle ekran macerasını tamamlayacak. Kesin gözüyle bakılan 2. sezon kanalı yeni bölümler artıkça reyting şoku sebebiyle Maraşlı dizisi devam edemiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün