Bilgi

Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte!

Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar bi hayli hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte!, arayışı içine giren okurlarımız için Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar bi hayli hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar bi hayli hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar bi hayli hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Faiz indirimi gelecek açıklaması sonrası Dolar ani bir bi hayli hızlı güne başladı. Uzmanların dediği düzeyye bir anda gelen Dolar, 2 Haziran 2021 Dolar Kuru rekor kıracak gibi duruyor!

2 Haziran 2021 Dolar Kuru uçuyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Merkez Bankası başkanına dile getirdim, indirin şu faizleri dedim açıklaması sonrası gözler Dolar Kuruna çevrildi. Uzmanların 2 Haziran 2021 çarşamba günü dediği kur 15 dakika geçildi. 

8.64 rekor kırıyor!

Dolar, 2 Haziran çarşamba gecesi 8.64’le yüksek bir açılış yaptı. Dolar Kuru gün içinde uzman kişilerın hafta sonu beklediği 8.60 kırdı. Erdoğan açıklamaları sonrası 2 Haziran Dolar Kuru 8.70’leri kısa düzeyde geçeceği düşünülüyor.

Dolar yükselişini sürdürecek mi?

Merkez Bankası faiz kararını Erdoğan dediği gibi düşürürse Dolar’ın kısa bir sürede 9 düzeylerine artması bekleniyor. Erdoğan’ın açıklamalarıyla bile yüzde 2 git gide artan Dolar Kuru, rekor tazeleyip gün içinde 8.70 düzeylerine çıkması bekleniyor.

Dolar durmuyor, 8.55’den 8.65 fırladı!

2 Haziran 2021 Çarşamba günü Dolar rekor bir açılış yaptı. 8.55 olan Dolar Kuru, 8.67 sıçradı ve Dolar gün içinde durmadan artması bekleniyor. Faiz indirimi gelirse Dolar için kritik düzey 9’ları konuşmaya başlayacağız gibi görünmekte.

Dolar durmuyor 8.85 fırladı!

Erdoğan açıklamalarıyla birlikte Dolar durmuyor. 5 dakika Dolar 8.85 düzeysini test etti!

Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyat aralıkları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyat aralıkları

Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyat aralıkları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyat aralıkları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün