Diziler

Maraşlı Final Yapıyor! Burak Deniz Yeni Dizisine Başlıyor

Maraşlı Final Yapıyor! Burak Deniz Yeni Dizisine Başlıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı Final Yapıyor! Burak Deniz Yeni Dizisine Başlıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı Final Yapıyor! Burak Deniz Yeni Dizisine Başlıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı Final Yapıyor! Burak Deniz Yeni Dizisine Başlıyor

ATV’nin Pazartesi akşamları bi hayli beğeni alan dizisi Maraşlı’da final kararı çıktı! Son bölümü ile ağızları açık bırakan dizinin kaderi belirlendi. 

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerinde olduğu Maraşlı dizisinde finalin sesleri görüldü. Burak Deniz yeni projesi ile sıkıştı. İtalya’ya gidecek olan Burak Deniz, Maraşlı’da sona gelindiği açıkladı.

Burak Deniz ve Alina Boz’un Maraşlı dizisinde ki uyumu dergilere konu olmuş ve ikili içinde ki aşk haberleri ve sıcak dergi çekimi Deniz’in sevgilisi Didem Soyadan’a bile kıskançlık krizi yaşatmıştı.

ATV'den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!

ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!

Heycan ve sırlarla dolu ilk bölümleri ile büyük ses getiren Maraşlı’da reyting listesinde ardından beklenmedik bir düşüş yaşamıştı. Dizi her bölüm aynı şeyler yaşanıyor eleştirilerini dinlemiş olacak ki son bölümde öyle bir ters köşe yaptılar ki ağızlar açık kaldı.

Maraşlı dizisi önce verdiği ara ile reyting kaybetmiş ardından da her bölümde yaşanan Türel ailesinin bireylerinin rehin alınma ve Maraşlı’nın kurtarma klişeleri ilk bölümdeki merakı dindirmişti.

MARAŞLI SON BÖLÜMDE FİNAL SESLERİ!

Maraşlı dizisi yayınlana 18. son bölümünde Türel ailesinin erkekleri öleredek diziye veda etti. Kimsenin beklemediği sonda Aziz Türel ve İlhan Türel, Savaş aracılığıyla öldürüldü ve Savaş cinayet suçunu Celal’in üzerine yıkmayı başardı. Maraşlı hapse girerken Necati’de yaşadığı pişmalıkla kendini astı.

Maraşlı dizisinden bir anda ayrılan Kerem Atabeyoğlu ve Cemil Büyükdöğerli şaşkınlık yaratırken dizinin seyircileri şimdi dizi nasıl ilerleyecek, final mi olacak soruları yöneltmişti.

Maraşlı dizisinden beklenen bilgi geldi. Maraşlı dizisi 19. bölüm fragmanında Mehmet İnce bombası patladı. Celal hapisten çıkar çıkmaz eski karısının yanın gider ve eski karısı Celal’e Mehmet diye sesleniyor.

BURAK DENİZ YENİ DİZİSİNE BAŞLIYOR

Maraşlı dizisinin başrolü Burak Deniz yeni projesi için 15 Haziran’da İtalaya’ya uçuyor. Ferzan Özpetek’in Disney için çektiği “Cahil Periler” adlı dizide Asaf adlı fotoğrafçıyı hayat verecek. 

Burak Deniz’in teyzesini Serra Yılmaz hayat verecek. Dizi bir süre sonra İstanbul’da devam edecek. 

Lakin merak etmeyin dizi yalnızcad 8 bölüm olarak düşünüldü. Yani bu durumda Maraşlı reyting listesinde yükselir ve final kararı çıkmazsa Burak Deniz, Maraşlı dizisine devam edebilecek.

Maraşı son bölüm fragmanında ise kimi seyirciler “Asıl hikaye şimdi başlıyor. Umarım reyting listesinde çıkış yakalar ve final olmaz” yorumlarında bulundu.

Dizinin son bölüm reytinglerine göre final kararı verileceği bilgisine ulaşıldı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün