Diziler

Yasak Elma’da Üst Üste Ayrılık! Yasak Elma’nın 2 Başrolü Yeni Diziye Başlıyor!

Yasak Elma’da Üst Üste Ayrılık! Yasak Elma’nın 2 Başrolü Yeni Diziye Başlıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma’da Üst Üste Ayrılık! Yasak Elma’nın 2 Başrolü Yeni Diziye Başlıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma’da Üst Üste Ayrılık! Yasak Elma’nın 2 Başrolü Yeni Diziye Başlıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma’da Üst Üste Ayrılık! Yasak Elma’nın 2 Başrolü Yeni Diziye Başlıyor!

Eda Ece ve Şevval Sam’ın başrolünde olduğu Yasak Elma’da sona gelindi! Oyuncular tek terk gemiyi terk ediyor.  Yasak Elma’da Şahika’nın aryılığı halen sindirilememişken bomba bir ayrılık daha yaşanacak.

Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Şahika kişiliğinin diziden ayrılması ile büyük bir kan kaybeden Yasak Elma’da yeni sezonda beklenmedik ayrılıklar sürdürmekte. Son ayrılıklar sonrası dizinin yeni sezonu için final sezonu kaçınılmaz yorumları yapıldı. 

Nesrin Cavadzade’nin eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile kavga ettiği ve bundan dolayı yapımcı aracılığıyla diziden gönderildiği haberleri dizinin takipçilerini iyice çileden çıkartmıştı. Şahika gibi fenomen bir kişiliğin diziden çıkarılmasına hala öfkeler dinmemişken bi hayli beğeni alan ismin de diziden ayrılacak olması ortalığı yangın yerine çevirecek.

ŞAHİKA’DAN SONRA BİR YIKIM DAHA!

Bu sezon ortasında Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç’ın diziden ani bir biçimde çıkarılması ile şok etkisi yaratan fakat Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan’ın gelişi ve Şahika’ya ağırlık verilmesi ile yine kendisine hayran bırak Yasak Elma’da yeni sezon öncesi son yaşanan ayrılıklar ise pek göz alıcı değil.

Nesrin Cavadzade’nin ani ayrılığı sonrası büyük tepki ile karşılaşan dizinin hayranlarına kötü bir haber daha geldi. Yeni sezonunda dizinin Zehra’sının da diziye veda ettiği öğrenilmişti. Şafak Pakdemir ile birlikte bir bomba isim daha ayrılıyor!

Yasak Elma’da yeni sezon öncesi önce Şafak Pakdemir ardından da bomba bir isim daha ayrılığın haberi bilgisine ulaşıldı. 

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul'dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Pek çok kişiliğin girip çıktığı Yasak Elma’da son sezonda yaşanan fenomen ve bi hayli beğeni alan karakterlerin diziden ayrılması ise beklenmedik tepkilere neden olmuştu. İşte onlara bir yenisi daha yeniden eklendi. 

GELMESİ İLE GİTMESİ BİR OLDU

Yasak Elma dizisinin Kaya’sı son bölümlerde diziye yeniden dahil olarak fanlarını büyük sevince boğmuştu. Lakin görünen o ki ENKAY fanları öfke patlaması yaşaaycak. 

Çünkü Barış Kılıç yeni diziye başlıyor! MedYapım yien Fox Tv’de yayınlayacağı bir uyarlama diziye daha hazırlanıyor. Metresler adlı dizinin yayın haklarını satın alan dizide Yasak Elma’nın 2 mühim oyuncusu kadroya katıldı.

Yasak Elma’nın Zehra’sı Şafak Pakdemir ve dizinin Kaya’sı Barış Kılıç, yeni dizi Metresler’de bulunacak. Henüz diziye katılan Barış Kılıç’ın bu ayrılığı hali hazırda Şahika’nın ayrılığı ile öfkeliyken şimdi de EnKay’cıların büyük öfkesi yolda gibi dörünüyor. Kaya kişiliği ile Ender kişiliğinin birleşmesini dört gözle bekleyen fanlara kara bilgi geldi. Bakalım fanlar yapım şirketine geri adım attırabilecek mi? 

    

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün