Diziler

Maraşlı Hilal kimdir? İstihbaratçı Hilal bakın hem dizide hem gerçekte kim çıktı!

Maraşlı Hilal kimdir? İstihbaratçı Hilal bakın hem dizide hem gerçekte kim çıktı!, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı Hilal kimdir? İstihbaratçı Hilal bakın hem dizide hem gerçekte kim çıktı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı Hilal kimdir? İstihbaratçı Hilal bakın hem dizide hem gerçekte kim çıktı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı Hilal kimdir? İstihbaratçı Hilal bakın hem dizide hem gerçekte kim çıktı!

ATV popüler dizisi Maraşlı pazartesi akşamları reyting rekorları kırıyor. Maraşlı dizisinden istihbaratçı kadın olarak anılane Hilal kişiliğinin sırrı yaşandı! İstihbaratçı kadın bakın kim çıktı!

Maraşlı Hilal Zeliş’in annesi çıktı!

ATV ekranlarında yayına giren Maraşlı dizisinde Hilal’in kim olduğu yaşandı. Hilal, Maraşlı’nın amiri olarak ekranlara geliyordu. Lakin Hilal ve Maraşlı ile ilgili şok gerçekler yaşandı. Maraşlı dizisinde Hilal, bu hafta yayına girecek bölümde büyük sırrını itiraf etti!

Hilal o benim kızım!

Zeliş’i korumak için Maraşlı’dan alan Hilal, ben onun annesiyim, sana bir daha göstermeyeceğim diyerek büyük bir sırrı görülmektedirttı! Maraşlı şimdi hem istihbarat hem eşiyle Mahur için kafa kafaya gelecek. Hilal kişiliği Zeliş’i bu bölüm kaçıracak ve Maraşlı’ya göstermeyecek!

Maraşlı Hilal kimdir?

ATV popüler dizisi Maraşlı’da Hilal kişiliğini Sinem Akyol canlandırmaktadır. Sürekli Maraşlı’nın rapor verdiği ve geçtiğimiz bölümlerde istihbaratçı çıkan kişi olarak anılan Hilal, Zeliş’in annesi çıkmasıyla büyük bir şok yaşandı!

Sinem Akyol kimdir?

1993 doğumlu güzel oyuncu Sinem Akyol, Afili Aşk ve Her yerde Sen gibi gençlik dizileriyle tanındı. Ekran yaşamına reklam filmleriyle başlayan Akyol herkes Doritos reklamıyla tanıyor. Maraşlı dizisinin Mahur’dan sonra 2. başrol olarak yoluna devam edecek.

Sinem Kobal’ın kardeşiyle aşk yaşıyor!

Maraşlı dizisinde Sinem Akyol bir sürpriz aşkı da yaşandı. Sinem Kobal’ın kardeşi Kerem Kobal’la aşk yaşadığı yaşandı!

Maraşlı sürpriz sır yaşandı!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”allowfullscreen” height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/kmQRiaGK5wt.html” width=”100%”]

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 22:06

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün