Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi!

Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi!

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan gibi isimlerin olduğu Masumiyet dizisi final tarihi bilgisi verildi.

Yüksek kaşeli isimlerin olduğu Masumiyet dizisi reytingleri kaşeleri karşılayamayınca yapım şirketi diziyi bitirme kararı kaldı. FOX TV bir dizisine daha elveda demeye hazırlanıyor.

Masumiyet dizisi ekran macerası sona eriyor. Dizinin reytingleri istediğimiz düzeye gelmeyince finalden kaçaamdı. Yapım şirketi Gold Film dizinin final tarihini açıkladı.

Final yapacağı kesinleşen dizi tarihi bir türlü belirleyememişti. Yapım şirketi ve kanal süreyi uzatmamaya karar verdi. 

Kadrosunda Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’u seneler sonra bir araya getiren dizi finalden kaçamadı. Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi kaşesi yüksek isimlerin bunun yanında Serkay Tütüncü, Deniz Işın ve İlayda Alişan gibi sojn dönemin gözde genç oyuncuların olduğu Masumiyet ekranlara veda ediyor.

ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDAYDI!

İlk bölümü ile adından söz ettiren Masumiyet dizisi başarısını sürdüremeyince finalden kaçamadı. Kadın cinayetlerine dair ses getirmesi planan ve o yönde tanıtımları yapılan dizi ardından bambaşka bir hikayeye evrildi. 

Zengin bir ailenin nişanlısını aldattığı genç sevgilisi Ela’nın ölümden dönmesi üzerine onu kimin bu hale getirdiği yönünde ilerleyen senaryo tutunamadı. Yanlış seçimler yapan,  erkeklerin peşinde koşan kızların suçu olarak lanse ettirilen dizi eleştirilerin odağındaydı.

Her bölüm bir ismin Ela’nı şüphelisi çıması ilgiyi kaybettirdi. Dizi son haftalarda yalnızca ile ilgili çıkan haberlerle gündemde kalmayı sağlamaya çalışıyordu. Lakin bu magazin haberleride reytinglere fayda etmedi. 

YÜKSEK KAŞELERİ REYTİNGLER KARŞILAYAMADI

Masumiyet dizisi son haftalarda ise Hülya Avşar’a uygulanan gençleştirme efekti ile sosyal platformda alay konusu olmuştu. Dizi tüm bu gündem haberlere rağmen reytinglerini yükseltemeyince yüksek kaşeleri çıkartamadı. Dizi için final tarihi verildi.

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı belirlendi!

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı belirlendi!

Masumiyet dizisinin 14. bölümde ekranlara veda etmesi kararlaştırıldı. Bu hafta 13. bölümü ile ekranda yayınlanacak dizi haftaya final yaprak seyircilerine elveda diyecek. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün