Diziler

Sadakatsiz Senaryo Tıkandı! Final Bölümü Konuşulmaya Başlandı!

Sadakatsiz Senaryo Tıkandı! Final Bölümü Konuşulmaya Başlandı!, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz Senaryo Tıkandı! Final Bölümü Konuşulmaya Başlandı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz Senaryo Tıkandı! Final Bölümü Konuşulmaya Başlandı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz Senaryo Tıkandı! Final Bölümü Konuşulmaya Başlandı!

İngiliz yapımı 10 bölümlük Doctor Foster dizisinden bir araya getirilen Sadakatsiz dizisinde reytingler yüksek gelince orjinal senaryonun bitmesiyle dizi uzatılarak devam etmeye karar almıştı. Lakin senaryo tıkandı!

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un  başrollerinde olduğu Sadakatsiz dizisi yüksek reytingler gelince orjinal senaryo uzatıldı. Lakin dizinin yeni konusu her ne kadar yine heyecanlı sahneler yaşatsa da dizinin daha nasıl uzayacağı merak konusu oldu.

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

BENNU YILDIRIMLAR VE CANSU DERE UYUMU GÜNDEM OLDU

Sadakatsiz dün yayına giren son bölümde Asya’nın babasının annesini aldattığı kadın Asya kişiliği dahil oludu. Bennu Yıldırımlar’ın Casnsu Dere ile mimiksizlik ve soğuk tutum yönünden bi hayli benzemesi seyirci aracılığıyla çok beğenildi. 

Sadakatsiz dizisi hiç şüphesiz Cansu Dere hayranlığını yeniden arttırdı. Dizi özellikle Melis Sezen ve Göze Seda Altuner ise büyük bir şans getirdi ve büyük kitleler aracılığıyla tanınmasına ve hayran olunmasına olanak sağladı.

Son bölüm son sahnede Derin iyice çığrından çıktı. Derin, Asya’nın aile geçmişini Ali’nin doğum günü partisinde herkese haykırdı. Asya ise bunun altında kalmayarak Derin’in hamileliğinin yalan olduğunu açıkladı. 

Peki şimdi ne olacak?

Derin’in artık diziye nasıl bir katkı sağlayacağı merak ediliyor. Zira Derin artık hastanelik bir vaka olarak kendini herkese gösterdi. Bunun bunun yanında annesi Gönül bile Derin’in bu hastalıklı halini artık kabul etti. Peki Derin şimdi kendini nasıl ciddiyete aldıracak.

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümleri büyük oldukça heyecanlandırıyor. Çünkü Derin kişiliğinin nasıl yeniden diziye entegre edileceği merak konusu oldu. Sezon finali yapması beklenen Sadakatsiz dizisinde büyük bir sürpriz beleniyor. Derin konusu ise büyük bir araştırma konusu olduyor.     

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün