Bilgi

Magandalar! Çocuğunun Canını Yaktı Diye Önce Hemşireye Sonra Doktora Saldırdı!

Magandalar! Çocuğunun Canını Yaktı Diye Önce Hemşireye Sonra Doktora Saldırdı!, arayışı içine giren okurlarımız için Magandalar! Çocuğunun Canını Yaktı Diye Önce Hemşireye Sonra Doktora Saldırdı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Magandalar! Çocuğunun Canını Yaktı Diye Önce Hemşireye Sonra Doktora Saldırdı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Magandalar! Çocuğunun Canını Yaktı Diye Önce Hemşireye Sonra Doktora Saldırdı!

Çetin Gören kimdir? Süleyman Soylu'dan Sedat Peker'e Çetin Gören fotoğrafı!

Çetin Gören kimdir? Süleyman Soylu’dan Sedat Peker’e Çetin Gören fotoğrafı!

Muhammet Ç. adlı kendini bilmez şahıs, çocuğunun damar yolu açılırken, çocuğunu , ağlattığı gerekçesiyle hemşire Serhat Özcanlı’ya yumruk attı. Bunun üzerine Dr. Yılmaz Aydın araya girdi. Lakin şahıs, bu kezde doktora saldırdı. 

Gece yarısı rahatsızlanan çocuğunu Kocaeli Çayırova’daki tıp merkezine götüren Muhammet Ç, hemşire Serhat Özcanlı’ya, damar yolu açarken çocuk ağlamaya başladığı gerekçesiyle saldırdı.  

Muhammet Ç., adlı ökfeli şahıs hemşireye “Canını yakıyorsun. Sen çekil, gelsin doktor yapsın” dedi. Hemşire ise damar yolunu doktorların açmadığını bunun hemşirelerin işi olduğunu anlatmaya çalıştı.A Lakin şahısın bunu anlayacak kapasitesi yok gibi bir halde sakinleşmedi ve hemşireye saldırdı ve yumruk attı.

Adamın attığı yumruk ile hemşire, yere yığıldı. Bunun üzerine Doktor Yılmaz Aydın, olayı gördü ve araya girdi fakat Muhammet Ç. adlı saldırgan bu kez doktora da saldırdı. Orada bulunan hasta yakınları da şahısa tepki gösterdi. Muhammet Ç., olay sonrası gözaltına alındı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün