Diziler

Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar!

Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar!

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi kaşesi yüksek isimlerin bunun yanında genç oyuncular Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın gibi oyunları kadrosunda bulunan bulunduran Masumiyet dün final bölümü ile ekranlara veda etti. 

Masumiyet dizisi ilk bölümü ile Türkiye’nin kanayan yarası kadın cinayetlerine dikkat çeken konusu ile çok konuşulmuştu. Lakin dizi daha soran büyük reyting kaybı yaşamıştı. Dizinin yüksek kaşeli oyuncuları reytingleri karşılayamayınca dizinin yapımcısı ve kanal finalden başka çare göremedi.

Masumiyet dizisi son haftalarda Hülya Avşar’a uygulanan filtre ile gündeme geliyor fakat dizinin reytingleri tüm magazin haberlerine rağmen yükselmiyordu. Dizinin finali yüksek kaşeli oyuncular ve düşük reytinler olunca kaçınılmaz oldu.

Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı? 

Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı? 

Masumiyet finali dün akşam ekranlar geldi. Ela’yı öldürmeye çalıştan kişi her bölüm değişik biri gibi verilerek heyecanı üst düzeyde tutmak  amaçlanmıştı fakat bu yapılamadı. Dün final bölümünde Ela’ya bunları tüm yapanın İlker olduğu yaşandı. Seyirci bu durumdan pek tatmin olmasa da İrem ve Ela’nın finalde kadın dayanışması yapması alkış topladı. 

OYUNCULARDAN SEYİRCİLERE ŞOK SÖZLER

Masumiyet dizisi yayına girdiği ilk bölümden beri eleştirilerin odağında tutulmuştu. İlk bölümde İlker kişiliğine hayat veren Serkay Tütüncü kişiliğine gelen küfürler için şakali bir paylaşım yapmış ve “Tüm linçleri böyle kucaklıyorum” diye bir paylaşım yapmıştı. 

Dizi ardından bu sefer karakter odaklı değil oyuncuların kişisel hesaplarından yaptığı paylaşımlara kadar linç edilmeye başlanmıştı. Hem dizideki karakterlerin yansıtılma şekli, hem oyuncuların özel yaşamında yağtığı paylaşımlar linç üzerine linç yemişti. Oyuncular o zamanda kendilerine gelen kötü yorumlara da karşılık vermiş ve sessiz kalmamışlardı. 

Masumiyet dizisinin genç oyuncuları sosyal platformda yaptıkları keyifli paylaşımlarlar sürekli olarak adından söz ettiriyordu. 3 genç oyuncu veda bölümünde de muziplik yapmadan veda etmedi. 

Masumiyet son bölümünde oyuncular tüm linçlere karşılık toplu bir yanıt verdi. Masumiyet dizisi oyuncuları dizinin Ela’sı İlayda Alişan, dizinin İlker’i Serkay Tütüncü ve dizinin İrem’i Deniz Işın kollarını açtıkları fotoğrafı paylaşıp “Linçlere veda ediyoruz böyle” yazarak seyircilere gönderme yaptı.  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün