Ekranların En Kaliteli Dizisi Hekimoğlu Final Yaptı! Timuçin Esen Veda Konuşması Hüzünlendirdi!

Ekranların En Kaliteli Dizisi Hekimoğlu Final Yaptı! Timuçin Esen Veda Konuşması Hüzünlendirdi!, arayışı içine giren okurlarımız için Ekranların En Kaliteli Dizisi Hekimoğlu Final Yaptı! Timuçin Esen Veda Konuşması Hüzünlendirdi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ekranların En Kaliteli Dizisi Hekimoğlu Final Yaptı! Timuçin Esen Veda Konuşması Hüzünlendirdi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ekranların En Kaliteli Dizisi Hekimoğlu Final Yaptı! Timuçin Esen Veda Konuşması Hüzünlendirdi!

Türk halkının sevdiği reytinglerin en zorda olduğu bol dram, bol acıtasyon klişesi, mafya klişesi, silah dizilerinin olduğu Salı günü ekranlara gelen Hekimoğlu reyting kurbanı olarak ekranlara final bölümü ile bu akşam geliyor. 

Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi başarılı isimlerin olduğu Hekimoğlu dizisi final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor.

ABD’nin ödüllü yapımı House dizisinden umulmadık biçimde bi hayli cesur bir biçimde bir araya getirilen Hekimoğlu kadrosunun da uyumu Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım’ın hayran bırakan oyunculukları ile büyük alkış almıştı. 

House dizisi Türkiye’ye asla uyarlanamaz derken Hekimoğlu dizisi bi hayli başarılı bir biçimde uyarlanarak ağızları açık bırakmıştı.

Lakin dizi farklı çekim tarzından ve bi hayli kaliteli bir iş olarak, dramsever Türk halkına uymadı ve reytingler yükselmedi. Kanal D’de inatla günü değişmedi ve Ojo Pictures yeni dizilere başlamak isteyerek Hekimoğlu’nun üzerine çizdi.

DİJİTALE GEÇMEDİ!

Hekimoğlu hayranları final yapma haberleri sonrası ortaya atılan dijitale geçiyor haberleri ile umutlanmıştı ki ne yazık ki görüşmelerden bir haber gelmedi. 

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul'dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

TİMUÇİN ESEN: İŞ YÜRÜSÜN DİYE ÇOK ÇABALADIK

Hekimoğlu final yaparak ekranlara bu akşam veda ediyor. Dizinin son çekiminde ekibin veda konuşması da sosyal platformda yansıdı. Hekimoğlu temalı bir pasta ile Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım’a teşekkür edilerek veda yapıldı.

Timuçin Esen gerçekleştirdiği konuşmada “Bu işe ilk başta hiç ihtimal vermemiştim. Pandemi doktor işlerini zor soktu bunu anlayabiliyorum. Bu işi yürütmek için çok çabaladık. Burada ki herkes bunu biliyor. Bu stres içinde farklı zamanlarda kırdıklarım olduysa onlardan özür diliyorum ama hepsi bu işi sürdürebilmek, ortaya iyi bir iş çıkartmak içindi bunu biliyorsunuz zaten” diyerek hüzünlendirdi.

O dakikalarda proje teklifleri alamalarına rağmen Hekimoğlu’nu son bölüme kadar bırakmayarak hem işe hem de seyirciye saygısını gösteren usta oyuncular Kaan Yıldırım, Okan Yalabık, Ebru Özkan’da duygulu anlar yaşadı. 

Hekimoğlu dizisi kıymeti bilinmeyen diziler içinde yer alsa da hiç şüphesiz tarihe adını yazdırmayı başardı.  

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker