Diziler

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar…

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar…, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar…

Masumiyet dizisi ile adından söz ettiren İlayda Alişan sessizliğini bozdu. Hakkında yapılan yorumlara dayanamayan genç oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü! .

Final yapan Fox’un büyük umutlarla çektiği Masumiyet dizisi oyuncuları final sonrası kendilerine yapılan yorumlar için sıra sıra yanıt vermeye sürdürmektelar. Deniz Çakır’ın ardından İlayda Alişan da artık dayanamadı ve ile ilgili yapılan yorumlar için bir açıklama paylaşımı yaptı ve adeta ateş püskürdü! 

İlk bölümünde beri oyuncuları ile ilgili magazinde çok fazla bulunan Masumiyet dizisi oyuncuları final sonrası haklarında çıkan haberlere ve yapılan yorumlara artık dayanamayrak yanıt vermeye başladı.

Masumiyet dizisinde ilk kez Deniz Çakır’ın karavan krizi çıkardığı ve genç oyuncular İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün karavanına yerleştiği bu durumunda genç oyuncuları kızdırdığı haberleri ortaya çıkmıştı. Ardından ise Deniz Çakır’ın İlayda Alişan ile kavga ettiği söylentilerı kuliste yayılmıştı. 

Haberlrr ardından özel hayata kaymış ve İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü’nün aşk yaşadığı iddia edilmişti. 

Genç oyuncu İlayda Alişan, Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından hakkinda yapılan tüm haberlere sitem dolu bir yanıt verdi. Sosyal medya hesabından bir yazı yayınlayan İlayda Alişan  ile ilgili çıkan haberler için şu açıklamayı yaptı;

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde!

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde!

“Bir süredir ile ilgili çıkan haberlere üzülerek takip ediyorum uzun süredir yaşamımda kimse yok ve yazılanlar hem ailemi hem de beni bi hayli fazla yıpratıyor kariyerimi odaklandığım bu sürede mesleğim dışında herhangi bir konu ile gündeme gelmek istemem sizden de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum” 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün