Diziler

Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu!

Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu!

TRT’nin bu sezon ekranlardan en fazla konuşulan dizisi olan Masumlar Apartmanı’na yeni oyuncular dahil oluyor. 

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin olduğu Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden olan Masumlar Apartmanı tüm heyecanı ile sürdürmekte. Masumlar Apartmanı dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

Salı akşamlarının reyting birincisi dizisi Masumlar Apartmanı ilk bölüm heyecanı ile sürdürmekte. Diziye son bölümlerde ise aşk hikayeleri damga vurdu. Gülben ve Esat’ın romantik sahneleri özellikle ikilinin hayranları aracılığıyla yakın takipte.

Gülben ve Esat sahnelerini önümüzdeki günlerde  daha da çok izleyeceğiz gibi görünmekte. Çünkü diziye ikiliyi ilgilendirecek bir karakter dahil oluyor. 

BOMBA BİR KARAKTER GELİYOR! HER ŞEY ALT ÜST MÜ OLACAK?

Masumlar Apartmanı dizisine giren yeni karakter hadiselerin seyrini değiştirecek mi? Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben ve Esat aşkına engel mi geliyor? Safiye bu engel karşısında nasıl savunma geliştirecek?

Merve Dizdar’ın Gülben kişiliği, Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye kişiliği ile büyük büyük alkış alan ikiliyi zorlayacak bir karakter dahil oluyor. Masumlar Apartmanı önümüzdeki haftalarda yeni entrikalarla ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Naci çiftini geride bırakan Esat ve Gülben çifti ekranların gözde dizi çifti oldu. İkilinin romantik sahnelerinin fanlarına müjdeli bir haber var. Diziyide ikilinin sahnelerini daha fazla izlemeye hazır olun. Çünkü diziye bomba bir karakter dahil oluyor. İşler çok karışacak.

Masumlar Apartmanı dizisine Esat’ın annesi rolü ile Tülay Bursa dahil oluyor. Uğur Uzunel’in oynadığı Esat kişiliğinin annesi Merve Dizdar’ın oynadığı ve bi hayli bi hayli beğeni alan karakter Gülben’e bakalım neler yaşatacak?

TÜLAY BURSA KİMDİR?

1958 senesinde doğan Tülay Bursa, birden fazla tiyatro, sinema ve dizilerde yer almıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı da olan Tülay Bursa, 1977 senesinde Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nünden mezun olmuştur. 

Daha sonra Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü kadrosuna giren Bursa, TRT Çocuk Saati’nin bazı bölümlerini ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu ile birlikte sundu.

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar...

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar…

Pek çok tiyatro, müzikal, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Tülay Bursa bunun yanı sıra Akasya Durağı’nın Sinan’ı ünlü oyuncu Levent Ülgen’in eski eşidir. 

Tülay Bursa, Sivil Toplum Kuruluşları’nın çalışmalarında aktif olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün