Nancy Sandra Sinatra Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Nancy Sandra Sinatra kimdir?, Nancy Sandra Sinatra kaç yaşında?, Nancy Sandra Sinatra evi nerede?, Nancy Sandra Sinatra nerelidir? Nancy Sandra Sinatra ev adresi?, Nancy Sandra Sinatra kaç yaşında?, Nancy Sandra Sinatra nerede oturuyor?, Nancy Sandra Sinatra nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Nancy Sandra Sinatra hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Haziran.1940 senesinde doğan Nancy Sandra Sinatra şu an için 81 yaşında ve İkizler burcundandır. Nancy Sandra Sinatra doğum yeri ise Jersey City, New Jersey olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Ses SanatçısıSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Nancy Sandra Sinatra Kimdir? – Nancy Sandra Sinatra Evi Nerede? – Nancy Sandra Sinatra Nerede Oturuyor?

Nancy Sandra Sinatra Kimdir?, evi nerede?

Amerikalı şarkıcı ve aktris.

Tam adı Nancy Sandra Sinatra olan 8 haziran 1940 doğumlu ABD’li şarkıcı ve aktris. Frank Sinatra‘nın ilk eşi Nancy Barbato’dan olan ilk çocuğudur.

1950 lili senelerın sonlarında müzik eğitimini bitirdiktan sonra 1960 larda Japonya ve Avrupa’da ünlenmeye başladı 1966 senesine damgasını vuran şarkısı,These Boots Are Made for Walkin parçasını paylaştı. Cher‘in “Bang Bang (My Baby Shot Me Down)” parçasını tekrar yorumlaması ile akıllarda kalmıştır.Daha sonra bu yeniden yorumlama Quentin Tarantino‘nun Kill Bill filminin açılış müziği olarak kullanıldı. Ve Let me Kiss You , “Sugar Town”, You Only Live Twice’ gibi yüzlerce şarkıya imza attı

30 Nisan 1967 ‘de, babası Frank Sinatra ile partneri olarak düet yaptıkları ve ikinci defa bir numaraya artan “Somethin’ Stupid” albümünü çıkardı. Aynı zamanda 1968 senesinde Speedway filminde Elvis Presley ile başrolleri paylaşmıştır.

Evlilikleri :

Hugh Lambert 12 Aralık 1970 – 18 Ağustos 1985 (ölümü) 2 çocuk
Tommy Sands 11 Eylül 1960 – 28 Temmuz 1965) (boşandı)

Filmografisi:

For Those Who Think Young (1964)
Get Yourself A College Girl (1964)
Marriage On the Rocks (1965)
Ghost In the Invisble Bikini (1966)
The Last of the Secret Agents (1966)
The Oscar (1966)
The Wild Angels (1966)
Speedway (1968)
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker