Türk İşi Dondurma Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekildi? Ne Zaman Çekildi?

Türk İşi Dondurma Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekildi? Ne Zaman Çekildi?, arayışı içine giren okurlarımız için Türk İşi Dondurma Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekildi? Ne Zaman Çekildi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Türk İşi Dondurma Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekildi? Ne Zaman Çekildi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Türk İşi Dondurma Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekildi? Ne Zaman Çekildi?

Türk İşi Dondurma filmi bu akşam ekranal geliyor. Türk İşi Dondurma sinema filmi bilmeyenler aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu.

Türk İşi Dondurma konusu nedir? Türk İşi Dondurma oyuncuları kim? Türk İşi Dondurma IMDB puanı kaç? Türk İşi Dondurma nerede çekildi? Türk İşi Dondurma ne zaman çekildi? Türk İşi Dondurma vizyon tarihi?

2018 yapımı Türk İşi Dondurma oyuncu kadrosu ile gözleri üstüne topluyor. Yönetmen Can Ulkay aracılığıyla çekilen filmin konusuda bri hayli enteresan.

TÜRK İŞİ DONDURMA KONUSU

1915 senesinde Çanakkale Savaşı senelerında Avustralya’da 2 Türk bir diğeridevecilik diğeri el arabasında dondurma satarak geçinmektedir.

Bu 2 Türk, savaş çıktığını öğrenir öğrenmez, Türkiye’ye cephye gitmek ister. Lakin Çanakkale Savaşı’nda Anzak askerleri içinde Avustralya’lı askerlerin yer alması sebebiyle bu 2 Türk’ün ülke çıkışına izin verilmez.

Avustralya devleti, her ülkenin olduğu savaşta karşı ülkeye yaptığı gibi onlarda Türkler aleyhine propagandaya başlar.

İngilizler, Avustralya’da Çanakkale’ye savaşa asker götürmek için broşür dağıtırken, bu 2 Türk kahraman da, ülkeleri için mücadeleyi Avustralya’da vermeye çalışacaktır..

TÜRK İŞİ DONDURMA OYUNCU KADROSU

Erkan Kolçak Köstendil

Ali Ali Atay

Şebnem Bozoklu

Will Thorp

Hokkabaz Filmi Konusu Ne? Hokkabaz 2 Oyuncuları Kim Olacak? Nerede Çekildi?

Hokkabaz Filmi Konusu Ne? Hokkabaz 2 Oyuncuları Kim Olacak? Nerede Çekildi?

Marleen Mathews

James Farley

Caner Kurtaran 

Alma Terzic

Tristan Alexander

Carl Wharton

Henry Willet

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker