Diziler

Aşkı Memnu Sonrası Bomba Bir Roman Daha Uyarlanıyor! Aynı Ekiple Namık Kemal Romanı İntibah Geliyor!

Aşkı Memnu Sonrası Bomba Bir Roman Daha Uyarlanıyor! Aynı Ekiple Namık Kemal Romanı İntibah Geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkı Memnu Sonrası Bomba Bir Roman Daha Uyarlanıyor! Aynı Ekiple Namık Kemal Romanı İntibah Geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkı Memnu Sonrası Bomba Bir Roman Daha Uyarlanıyor! Aynı Ekiple Namık Kemal Romanı İntibah Geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkı Memnu Sonrası Bomba Bir Roman Daha Uyarlanıyor! Aynı Ekiple Namık Kemal Romanı İntibah Geliyor!

Kanal D’de yayınlanmış başrollerinde bulunan Beren Saat, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Fettahoğlu, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yaşamları boyunca bambaşka bir kapı açan tekrarları bile hala  reyting rekorları kıran Aşkı Memnu efsanesine rakip geliyor.

Aşkı Memnu dizisinin yazarlarından Melek Gençoğlu ve Aşkı Memnu yönetmeni Hilal Saral, yine Kanal D için çekilecek olan Namık Kemal romanı İntibah’ı uyarlamaya hazırlanıyor.  

BKM, Show Tv’de yayına giren ve ekranlara veda eden Ramo’nun ardından iddialı bir yapımla dönmeye hazırlanıyor.

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar...

Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar…

BKM, Kanal D için mühim bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Bir kaç sene önceki Türk edebiyatlarının mühim eserlerinin uyarlama furyası yeniden sürdürmekte.

Geçen senelerda Türk edebiyatının mühim isimlerinin romanları yeniden uyarlanmış ve büyük ses getirmişti. Özellikle Reşat Nuri Güntekin’in Yaprak Dökümü, Halit Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı mMemnu’su büyük reytingler elde etmişti.

İNTİBAH GELİYOR!

Türk edebiyatının mühim yazarların unutulmaz romanları ekranlara uyarlamaya yeniden başlandı. BKM, Kanal D için Namık Kemal’in unutulmaz eseri İntibah ekranlara uyarlamaya hazırlanıyor.

Aşk-ı Memnu dizisinin yazarlarından Melek Gençoğlu senaryoyu Su Ersöz ile birlikte yazacak. Melek Gençoğlu ve Aşkı Memnu yönetmeni Hilal Saral bu çalışmada yeniden bir araya geliyor. Şimdiden araştırma konusu olan dizinin kadro çalışmalarına başlandığı da bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün