Diziler

Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda mı?

Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda bulunan mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda bulunan mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda bulunan mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda bulunan mı?

TRT 1’de salı akşamları Fenomen durumuna gelen dedim Masumlar Apartmanı sezon finali bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı inci sezon finali bölümünde ölerek diziye veda etti. Farah Zeynep Abdullah’ın dramatik sahneler sebebiyle diziden ayrıldığı önceden açıklanmıştı. Peki masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı dizisinde oynayacak mı?

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin başrollerini paylaşımı yaptığı Masumlar Apartmanı sezon finali ile dün akşam ekranlara ara verdi. Yeni sezonda TRT1 ekranlarında yeniden seyirciyle bir araya gelecek olan dizide İnci kişiliği ölerek diziye veda etti. Peki Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim gelecek? Masumlar Apartmanı yeni sezonda Fahriye Evcen kadroda olacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

MASUMLAR APARTMANI İNCİ’NİN YERİNE KİM GELECEK?

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci kişiliğine hayat veren Farah Zeynep Abdullah önceden yaptığı bilgilendirmede dizideki dramatic sahnelerin kendisine ağır geldiğini ve çok yorulduğunu söyleyerek diziden ayrılacağını açıklamıştı. Masumlar Apartmanı İnci öldü mü, ölüyor mu derken sezon finali bölümünde Farah Zeynep Abdullah diziye veda etti. Şimdiden yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen dizide İnci’nin yerine kim gelecek de merak ediliyor. Sevilen diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler Farah Zeynep Abdullah yerine yeni başrol oyuncusunun kim bulunacağını inceliyor.

masumlar-apartmani-incinin-yerine-kim-geliyor

FAHRİYE EVCEN MASUMLAR APARTMANI KADROSUNDA MI?

Sosyal medya aracında ve bazı internet sitelerinde yayına giren haber kanallarına göre uzun süreden beri ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna dahil olacak. Lakin güzel oyuncunun dizi ile yaptığı bir görüşme olmadığı da söyleniyor. Şu an için Fahriye Evcen’in Masumlar Apartmanı dizisine dahil olduğu hususunda resmi bir açıklama yer almıyor. Fahriye Evcen önceden yaptığı açıklamalarda yeni sezon ile alakalı birtakım görüşmeleri olduğunu ve ekranlara geri döneceğini söylemişti. Lakin güzel oyuncu hangi diziyle ekrana döneceğini halen açıklamadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün