Bilgi

Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor

Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor

Kredi başvuru için tespit edilen süre ise Haziran sonu. Haziran sonuna kadar kredi gereksinimi olan bireyler, kredi nakit başvurusu yaparak gereksinimlerini giderebilirler. Sizlerde Vakıfbank üzerinden kredi nakit başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın tespit ettiği şartlar içerisinde anında kredi nakit başvurunuzu uygulayabilirsiniz. 

100.000 TL kredi nakit başvurusu yaparak hemen onay alabileceksiniz. 2021 senesinin Haziran ayının sonuna kadar bu başvuru devam edecek. Kredi için acil nakit gereksinimi olan bireyler, Vakıfbank’ın bu yaptığı kredi kampanyasına katılarak gereksinimlerini görüyorlar. 36 ay vadeli verilen kredilerde faiz oranı %1.51 olarak verilecek. Kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz. Başvuru yapan bireyler için bir diğer müjde ise, gelir belgesiz, ipoteksiz, şartsız olarak bu kredilerin verileceğidir. İşte bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası ayrıntı kısmı…

SMS ile başvuru olanağı verildi

Kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS ile hemen 100 bin TL için başvuru da bulunabilirler. Pandemi dönemi yüzünden bankaya gitmek istemeyen bireyler, kredi onayı alıp almayacaklarını bankanın uzaktan kredi nakit başvuru metotlarıni tercih ederek yapmaktadırlar. Kredi başvurusu yaptığınız zaman hemen siz değerli okurlarımıza sonuç verilir ve bu sonuca göre de kredi onayı alırsanız, kredinizi banka şubelerinden kullanırsınız. 

Sizlerde oturduğunuz yerden kredi nakit başvurusu yapmak istiyorsanız, SMS atabilirsiniz. Vakıfbank SMS numarası olan 5724 numarasına KREDİ TCKİMLİK AYLIK Gelir detaylarınızi aralarda boşluk bırakarak yaparsanız, kredi nakit başvurusu yapmış olacaksınız. Tüm gereksinimleriniz için başvuru yapacağınız bu kredinin sonucu 5 dakika içinde mesaj atılan cep telefonuna gelecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler bu kredilerde 36 ay vade yapabileceklerdir. İlk taksit ödemelerinde ise 3 ay erteleme olanağı bulunmaktadır. 

Cumhurbaşkanı açıkladı! Talimat Verildi 1100 TL Ödemeye Devam Edecek

Cumhurbaşkanı açıkladı! Talimat Verildi 1100 TL Ödemeye Devam Edecek

Vakıfbank şubelerine giderek de başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca bankanın müşterisi olan bireyler, internet bankacılığını tercih ederek onay alabiliyorlar. 100 bin TL kredi onayı almak için bankanın istediği şartlar ise şu biçimdedir.

Kredi başvuru şartları 

 • Kredi kullanacak olan birinin 18 yaşından büyük olması
 • SGK’lı çalışıyorsa en az 12 ay sigortasının yatması
 • Emeklilerin emekli maaşını bu bankadan almaları
 • Devlet memuru olan bireylerin en az 3 ay memur maaşı almış olması
 • Esnaf olan bireylerin en az 2 yıllık vergi levhası olması
 • Banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması
 • Banka kredi sicili temiz olması
 • Bankalarda güncel kredi kartı ve kredi borcu olmaması
 • İcralık ve Avukatlık durumu olmaması
 • Bankalara çok başvuru olmaması
 • Banka hesaplarında e-haciz olmaması

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün