Diziler

Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor!

Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor!

Ezgi Mola’nın, Uzman Çavuş Musa Orhan ile ilgili attığı tecavüzcü tweeti gerekçesiyle hapsi istendi. Ünlü oyuncuya bir şok daha geldi! 

Başarılı oyuncu Ezgi Mola için, uzman çavuş Musa Orhan’a attığı tweet gerekçesiyle dava açıldı. İpek Er’e tecavüz ettiği ve intiharına yol açtığu gerekçesiyle Musa Orhan tecavüz ile suçlanıyordu. Geçen sene olayın basına yansıması sonrası Ezgi Mola’da Musa Orhan için “Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya. Ne diyeyim. Yazıklar olsun. Yazıklar olsun” demişti.

Musa Orhan’ın avukatı bu tweet için Ezgi Mola’veyava açtı. Ankara 31’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak oyuncunun 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi. Musa Orhan’ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş gelen tepkiler için, “Özür mesajı yayımlamaktan imtina ettiği için şikayetçi olmak zorunda kaldık” dedi ve tepkileri iyice kendisine çekti.

BİR DARBE DE TRT’DEN GELDİ!

TRT’de ekranlara gelen ve reyting rekorlari kıran Masumlar Apartmanı dizisinin en büyük izlenme sebebi olan Safiye kişiliğini canlandıran Ezgi Mola’nın davalik olması sonrası bir darbe de dizisinden geldi.

Ezgi Mola’ya açılan dava sonrası TRT’nin acil toplandığı bilgisine ulaşıldı. Buna göre yapılan toplantıda Ezgi Mola’nın diziden uzaklaştırılması istendiği bilgisine ulaşıldı. Kararın uygulanması durumunda Ezgi Mola diziye elveda diyecek.

Halı hazırda dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istemiş ve diziye sezon finalinde ölerek veda edeceği öğrenilmişti.

BÜYÜK DESTEK GELDİ!

Ezgi Mola’ya açılan dava sonrası hem ünlü oyuncu dostlarından hem de sosyal platformda birden fazla kullanıcı tarafindan destek geldi. 

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Kerem Bursin, Farah Zeynep Abdullah gibi birden fazla ünlü isim Ezgi Mola için destek tweetleri attı.

Ezgi Mola’ya en büyük desteği de tecrübeli oyuncu ve yakın arkadaşı Hazal Kaya verdi. Hazal Kaya “Bir tecavüzcü şerefsize, tecavüzcü şerefsiz demiş Ezgi Mola Ne var bunda? Musa Orhan bunun yanı sıra tecavüz ettiği kadının ölümüne neden olmuş bir KATİL ve SERBEST. Tekrar bir kadının canını almayacağının garantisini kimse veremez! #YalnızDeğilsinEzgiMola” diyerek destek verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün