Melih Çardak Kalp Yarası Dizisine Dahil Oldu!

Melih Çardak Kalp Yarası Dizisine Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Melih Çardak Kalp Yarası Dizisine Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Melih Çardak Kalp Yarası Dizisine Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Melih Çardak Kalp Yarası Dizisine Dahil Oldu!

Tomris Giritlioğlu’nun Teklif adlı hikâyesinden ekrana uyarlanacak olan Kalp Yarası dizisine bomba transfer! Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaşacağı dizi kadrosunu genişletmeye sürdürmekte.

Atv’nin yeni dizisi Kalp Yarası yayın yaşamına başlamak için gün sayıyor. Sema Erol ve Mahir Erol’un konusunu yazdığı,  Hülya Bilban’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Süreç Film’in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin çalışmaları tüm hızıyla sürdürmekte. Atv ekranlarında yazın yayına girecek olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Son edinilen bilgiye göre ise  kadroya usta oyuncu Melih Çardak da dahil oldu.  Usta oyuncu Sadık kişiliğine can verecek. Peki Kalp Yarası oyuncuları kimler? Kalp Yarası ne zaman ekranlara gelecek?

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin final yapması ile yeni yaz dizileri ekranlarda bulunacak. Bunlardan bir tanesi olan Kalp Yarası dizisi olacak.İşte birbirinden tecrübeli isimlerin olduğu Kalp Yarası dizisi oyuncuları..

Kalp Yarası Oyuncuları!

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrolünde olduğu dizinin kadrosunda bulunan İlhan Şen, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Kemal Burak Alper, Nail Kırmızıgül, Merve Çağıran, Şenay Gürler ve Burçin Abdullah.

Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri Hatay Antakya’da gerçekleştirilecek olan Kalp Yarası dizisi ay önümüzdeki günlerde sete çıkacak ve Haziran ayında yayın yaşamına ekranlara gelecek. Diziye ait gelişmeler bi hayli paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 16:03

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker