Bilgi

Polisin Ceza Yazdığı Vatandaş: Nasılsa Ödeyemeyeceğim! Çok Mutlu Oldum

Polisin Ceza Yazdığı Vatandaş: Nasılsa Ödeyemeyeceğim! Çok Mutlu Oldum, arayışı içine giren okurlarımız için Polisin Ceza Yazdığı Vatandaş: Nasılsa Ödeyemeyeceğim! Çok Mutlu Oldum ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Polisin Ceza Yazdığı Vatandaş: Nasılsa Ödeyemeyeceğim! Çok Mutlu Oldum sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Polisin Ceza Yazdığı Vatandaş: Nasılsa Ödeyemeyeceğim! Çok Mutlu Oldum

Antalya Konyaaltı’nda polisin ceza kestiği bir kişi “Ne yazıyorsun kardeş? Az yaz. Zaten ödemeyeceğim. Ceza yazılmasından çok mutlu oldum” dedi ve polisin yanağından ‘makas’ almaya çalıştı.

Antalya Konyaaltı’nda Akdeniz Bulvarı üzerinde havlusu ve plaj şortu ile yürüyen Umut A. polislere yakayı ele verdi. Maske de takmayan genç adamı polisler polis otosunun yanına götürd ve ceza makbuzu düzenledi.

Vatandaş ceza yazılması karşısında gülümseyen rahat tavırlarla “Bana ceza yazan polis olsun. Polis bizim canımız kardeşimiz. Ben polise artist dedim. Ne olacak aktör de olabilir arkadaş. Polis arkadaşımız oruçlu olabilir ben de tutmuyorum. Onun bana benim ona saygı göstermemiz lazım. Ben oruç tutana saygı gösteriyorum. Onlar da bana saygı göstersin. Ben Allah’tan başka kimseden korkmuyorum. Daha önce de ceza yazıldı. Ödemiyorum da. Ödeyecek para yok. Maskeden değil Allah’tan kork” dedi.

Umut A. ceza yazan polise “Onu da Allah affetsin. Ne yazıyorsun kardeş? Az yaz. Zaten ödemeyeceğim. Ceza yazılmasından çok mutlu oldum. Amelleriniz sizi kurtaracak mı sanıyorsunuz?” diyerek elini öpmek istedi ve makbuzu düzenleyen polisin yanağından makas almak istedi. Umut A. ceza yazılmasının ardından olayın meydana geldiği yerden gülerek ayrılıp bulvarda yürümeye sürdü.

Sosyal medya’da Umut A’ya birden fazla kişi destek verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün