Melis Hazal Karagöz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Melis Hazal Karagöz kimdir?, Melis Hazal Karagöz kaç yaşında?, Melis Hazal Karagöz evi nerede?, Melis Hazal Karagöz nerelidir? Melis Hazal Karagöz ev adresi?, Melis Hazal Karagöz kaç yaşında?, Melis Hazal Karagöz nerede oturuyor?, Melis Hazal Karagöz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Melis Hazal Karagöz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1992 senesinde doğan Melis Hazal Karagöz şu an için 29 yaşında ve burcundandır. Melis Hazal Karagöz doğum yeri ise Eskişehir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SpikerTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Melis Hazal Karagöz Kimdir? – Melis Hazal Karagöz Evi Nerede? – Melis Hazal Karagöz Nerede Oturuyor?

Melis Hazal Karagöz Kimdir?, evi nerede?

Melis Hazal Karagöz, 1992 senesinde Eskişehir‘de doğmuştur. Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2011 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema bölümünde lisans eğitim hayatına başladı, 2015 senesinde ise lisans eğitiminden mezun oldu. 2017 senesinde Doğuş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri bölümünde yüksek lisans eğitim hayatına başladı.

Melis Hazal Karagöz, Marmara Üniversitesi’nde okuduğu sıralarda okulun medya merkezinde editörlük ve spikerlik görevlerinde bulundu ve eğitim hayatına devam ederken Beşiktaş Tv’de, özel bir yapım şirketinde, stajlarını bitirdi. Ardından aynı şirkette muhabir ve sunucu olarak görev aldı. Beşiktaş tv’de ise muhabirlik görevini üstlendi. Bu esnada Başkent İletişim Akademisinde ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezinde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı.

Melis Hazal Karagöz, okuldan mezun olduktan sonra Eskişehir‘de yerel bir televizyon kanalında spikerlik yapmaya başladı. Ardından Tele1 televizyonunda editörlük, spikerlik, program editörlüğü ve sunuculuğunu gerçekleştirdi. Daha sonra digital bir platform olan YouTube’da, ‘Gerçek Ekonomi’ isimli programın moderatörlüğünü üstlendi.

2019 senesinde Haber Global‘de gece spikerliği yapmaya başlayan Melis Hazal Karagöz, Haber Global ekranında, günün ilk ve en sıcak gelişmelerinin ekrana geldiği “Türkiye’de Sabah” programını sağlamaktadır.

Melis Hazal Karagöz, sanatın ilgisini çeken dallarıyla ilgilenmekten, hayvanlarla vakit geçirmekten ve sevdikleriyle hayatı paylaşmaktan keyif alıyor.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün