Metin Hara Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Metin Hara kimdir?, Metin Hara kaç yaşında?, Metin Hara evi nerede?, Metin Hara nerelidir? Metin Hara ev adresi?, Metin Hara kaç yaşında?, Metin Hara nerede oturuyor?, Metin Hara nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Metin Hara hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 14.Haziran.1982 senesinde doğan Metin Hara şu an için 39 yaşında ve İkizler burcundandır. Metin Hara doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Metin Hara Kimdir? – Metin Hara Evi Nerede? – Metin Hara Nerede Oturuyor?

Metin Hara Kimdir?, evi nerede?

Metin Hara, 14 Haziran 1982 tarihinde İstanbul’da Mirey Hara, Nisim Hara çiftinin oğlu olarak doğmuştur. Musevi bir aileden gelmektedir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda bitirdi. 2000 senesinde babasının geçirdiği ağır bir trafik kazasında babasını 1 yıl sonra tekrar ayağa kaldıran fizyoterapistlerden etkilenip İstanbul Üniversitesi Çapa Kampüsü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümün’de eğitim görmeye başladı.

Üsküdar Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde eğitim yaşamını bitirdi. Metin Hara, Çapa Devlet Hastanesi’nde 1 sene “Stajyer Fizyoterapist” olarak görev yaptı. Uzun senelerdır kendi içine olan yolculuğu devam eden Metin, seneler içinde “tamamlayıcı tıp” diye tanımladığı bir çok tekniğin eğitimini aldı.

Yıllar boyunca bu öğretilerin içinde kendini geliştirdikten sonra son 10 senedir işinde uzman anlamda Tamamlayıcı Tıp ile tedavi çalışmaları yapmaya başladı. İnsan sağlığına olan “bütüncül” yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan kabiliyetleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni aracılığıyla aldığı sonuçlar ile kısa bir sürede tıp camiasında yankı uyandırdı.

Bugüne kadar nasıl tedavi edileceğine yardımcı olduğu yüzlerce insanın yaşamını değiştiren ve bu bakış açısını, metotlarıni 10.000’den fazla insanla paylaşan Metin bir çok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi.

2008 senesinde “Dinle Neyden” adlı filmdeki “Derviş” karakteri ile Uluslararası Ankara Film Festivali’nde ödüle layık görüldü. Aynı sene içinde dünyanın dört bir yanında verdiği seminerler ile büyük beğeni aldı. 40’tan fazla markanın reklam yüzü oldu.

2008 senesinde, bu zaman içinde hayali olan ve insanlığın aydınlanmasını amaçlayan Trust Human-İnsana Güven projesini başlattı. Bu projeyle beraber yurt içi ve yurt dışında bir çok hastanın nasıl tedavi edileceğine yardımcı oldu. 2010 senesinde kendisini yetiştiren hocalarının teklifiyle Çapa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde Doktora öğrencilerine Tamamlayıcı Tıp konulu dersler verdi.

Dünyanın dört bir yanında aldığı eğitimlerle bir çok enerji tekniğinin bilgisini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek etkin bir tedavi ekolü benimseyen Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak göstermektedir.

2014 senesinden beri ise bireysel seanslara ara vererek yalnızca “İllüzyonu Aşmak”, “İç Ben’le Tanışma” ve Kurumsal eğitimleri ile bireylerin yaşamını dönüştürmeyi sürdürümektedir.

2014 senesinde üç kitaptan oluşacak ”Aşkın İstilası” serisinin ilk kitabı olan “Yol”, yalnızca ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satmış, ortalama 8 ay boyunca en fazla satanlar listelerinde kalmıştır. 2016 senesinin Ekim ayında ise serinin 2. kitabı olan “Dem” okuyucuları ile buluşmuştur.

2018’de İyiliğin Hareket Hali ve İyiliğin Bilim Hali adında iki yeni kitap çıkarttı. Aynı yıl Trusthuman Academy’yi kurdu. Forbes’a göre en fazla kazanan Türk yazarlar içerisinde bulunmaktadır.

Metin Hara, şimdiye kadar sayısız bireysel seans, eğitim, seminer verdi. Bu eğitimlerle beraber kurumsal eğitimler de vermiştir. Aralarında Turkcell Akademi, Yaşar Üniversitesi, Türk Telekom, Tefal, DenizBank, Zen Diamond gibi sayısız kurumda eğitim gerçekleştirdi.

Panik atak, depresyon, omurga poblemleri, migren, madde bağımlılığı, kanser, felçli hastalara enerji terapisi uygulayan Metin Hara modern tıbbı reddetmiyor, ama enerji nasıl tedavi edileceği yapıyor.

Dubai’den Brüksel’e haftanın beş günü, Özel Şirketlere, CEO’lara, bankalara stres yönetimi ve motivasyon seminerleri veriyor.

2014 senesinde Tedx konuşmacısı seçilip 126 ülkede yayına giren “Başka Bir Dünya Mümkün” adlı konuşmayı yapmıştır. 2015 senesinde Hürriyet Gazetesinin Pazar Eki’nde yazıları yayınlanmaya başlamış ve büyük ses getirmiştir. Aynı zaman da 2015 senesinde Türkiye’nin Lider Ekonomi dergisi olan Platin ’de her ay yazıları yayınlanmaktadır.

Önce Beste Kökdemir ile birlikte olan Metin Hara, 10 Temmuz 2017 tarihinden beri dünyaca ünlü model Adriana Lima ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çiftin ilişkileri bir yılın sonrasında bitti.

Kitapları :
2018 – İyiliğin Bilim Hali
2018 – İyiliğin Hareket Hali
2017 – Invasion of Love – The Path
2016 – Aşkın İstilası – Dem
2014 – Aşkın İstilası – Yol

Ödülleri:
2009 – 20.Ankara Film Festivali – Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu (Dinle Neyden)

Filmleri ve Dizileri :
2008 – Dinle Neyden (Derviş Halil Can) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün