Bilgi

Sedat Peker Hadi Özışıkla olan 2 videosunu yayınlayarak Yerle yeksan ederim dedi!

Sedat Peker Hadi Özışıkla olan 2 videosunu yayınlayarak Yerle yeksan ederim dedi!, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker Hadi Özışıkla olan 2 videosunu yayınlayarak Yerle yeksan ederim dedi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker Hadi Özışıkla olan 2 videosunu yayınlayarak Yerle yeksan ederim dedi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker Hadi Özışıkla olan 2 videosunu yayınlayarak Yerle yeksan ederim dedi!

Sedat Peker internethaber sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık bugün kendisini yayınlaması sonrası yeni videolar paylaşımı yaptı. Sedat Peker Hadi Özışık ve Süleyman Özışık zor durumda bıracak videoların bir kısmını paylaşımı yaptı!

Hadi Özışık yalanlamıştı!

Gün içinde Sedat Peker’in anlattığı bir olayı yalanlayan Hadi Özışık ve Süleyman Özışık büyük bir şok yaşattı. Sedat Peker videoları çektiği evden Hadi Özışık ait videoları paylaşımı yaptı fakat devamının da olduğunu iletti!

Mansur Yavaş son dakika Twitter paylaşımı BLD 4.0 ne demek? BLD olayı ne?

Mansur Yavaş son dakika Twitter paylaşımı BLD 4.0 ne demek? BLD olayı ne?

İşte Peker’in 1. Hadi Özışık videosu!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/1FQlyQUWeU9.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Sedat Peker’den 2. Hadi Özışık videosu!

Hadi Özışık Reis’im olarak açtığı video fotoğrafları;

Sedat Peker 2. videoya “Anlatımlarımda ismi geçen herkesi ikazyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!” açıklaması yaptı.

Sedat Peker ilk videosunda ise “Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan hadi özışık – süleyman özışık kardeşler en yakınları olan süleyman soyluyla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, fakat kendimi de rezil duruma düşürmem.” açıklaması yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün