Fragmanlar

Mucize Doktor 50.Bölüm 2. Fragmanı izle

Mucize Doktor 50.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Mucize Doktor bu hafta yayına girecek mı?

Mucize Doktor 50.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Mucize Doktor dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Ali, ulaşılamaz bir yerde sıkışmış kalmıştır ve herkes çaresizdir. Bu sırada Vuslat hastaneyi normal işleyişine döndürmek adına sert yaptırımlar uygulamaya başlar. Ama Ferman ve Nazlı, Ali’ye ulaşmak için son bir girişimde bulunur ve Vuslat’ın oklarının hedefi olurlar. Bu sırada Adil’in vefatını öğrenen Ezo, Ali’yle konuşmakta kararlıdır. Ama onun da nasıl tedavi edileceği bitmeden klinikten çıkması yasaktır. Sonunda Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları yine esecek ve fakat şanslı bir azınlık istediğine ulaşacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu