Diziler

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? Yasemin Szawlowski

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? Yasemin Szawlowski, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? Yasemin Szawlowski, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? Yasemin Szawlowski ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? Yasemin Szawlowski

MF Yapım imzalı Mucize Doktor dizisi 12 Eylül 2019 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Mucize Doktor dizisi, Kore yapım Good Doctor’dan çevirilmiştir. Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna’nın paylaşımı yaptığı Mucize Doktor dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda mucize Doktor dizisine yeni katılan Tuğçe kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Mucize Doktor Tuğçe kimdir? Mucize Doktor Tuğçe kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Mucize Doktor Tuğçe Karakteri Kimdir?

Her perşembe Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Mucize Doktor dizisine yeni katılan Tuğçe Karakteri, 61. bölümde diziye dahil olacaktır. Lakin Tuğçe kişiliğini nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Tuğçe kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Mucize Doktor Tuğçe Kimdir?

61. bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Tuğçe kişiliğine güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Tuğçe kişiliği kadar güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski de merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Yasemin Szawlowski’yi daha yakında zamandan tanıtacağız.

Yasemin Szawlowski

29 yaşındaki genç oyuncumuz 1 Ocak 1992 senesinde İngiltere’nin Londra şehrinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümünden mezun olan oyuncumuz, AKM’de anlaşmali dansçı olarak bulunmaktadır. Profesyonel olarak dans eden Yasemin Szawlowski, önceden bir çok kez de sahne almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2014 senesinde yayına giren Büyük Sürgün Kafkasya dizi ile geçen oyuncumuz, 2018 senesinde Selçuk Yöntem, İbrahim Aköz, Taro Emir Tekin gibi başarılı isimlerin bulunduğu İngilizce bir film olan Akis filminde de boy göstermiştir. 2016 senesinde Vatanım Sensin dizisinde boy gösteren oyuncumuz iki sezon boyunca Vatanım Sensin dizisinde Elini kişiliğine hayat vermiş ve kariyerindeki asıl çıkışıda bu dizi aracılığıyla yakalamıştır. Bir süredir ekranlara ara veren oyuncumuz bu arayı Mucize Doktor dizisiyle kapatacak ve ilk defa Türk bir karaktere hayat verecektir.

Yasemin Szawlowski Yer Aldığı Diziler

2021 Mucize Doktor (Tuğçe)
2016 – 2018 Vatanım Sensin (Eleni)
2014 Büyük Sürgün Kafkasya

Yasemin Szawlowski Resmi İnstagram Hesabı

Mucize Doktor dizisinde Tuğçe kişiliğine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski, sosyal platformda bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 207 gönderisi ve 11 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski’nin resmi instagram hesabı: @yaseminszawlowski

Yasemin Szawlowski Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

29 yaşındaki güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski, halen evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun sevgilisinin olduğu bilinmektedir. Lakin Yasemin Szawlowski’nin sevgilisinin kim olduğu ile ilgili halen bir bilgi yoktur.

Mucize Doktor Tuğçe – Yasemin Szawlowski Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Yasemin Szawlowski, üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı birisi olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski’nin özel yaşamında ve Mucize Doktor dizisinde giydiği etek, pantolon, hırka, ceket, kaban, kazak, tişört, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Mucize Doktor dizisine yeni katılan Tuğçe kişiliğini ve Tuğçe kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski’yi yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün