Biyografi

Müge Anlı Abdulkadir Dursun kimdir? Abdulkadir Dursun bulundu mu, öldü mü?

Müge Anlı Abdulkadir Dursun kimdir? Abdulkadir Dursun bulundu mu, öldü mü?, arayışı içine giren okurlarımız için Müge Anlı Abdulkadir Dursun kimdir? Abdulkadir Dursun bulundu mu, öldü mü? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Müge Anlı Abdulkadir Dursun kimdir? Abdulkadir Dursun bulundu mu, öldü mü? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı Abdulkadir Dursun kimdir? Abdulkadir Dursun bulundu mu, öldü mü?

İstanbul Sultanbeyli’de kayıplara karışan Abdulkadir Dursun için Müge Anlı devreye girdi. Şüpheli biçimde ortadan kaybolan ve 10 günden bu yana kendisinden haber alınamayan genç Adam Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi aracılığıyla aranıyor. Ekranların Fenomen programını yakında zamandan takip eden seyirciler ise Abdülkadir Dursun kimdir, bulundu mu gibi suallerin cevabını öğrenmeye çalışıyor. Peki Müge Anlı Abdulkadir Dursun olayı ne soru işareti Müge Anlı ile Tatlı Sert Abdulkadir Dursun kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı ve Ekibi bir kayıp dosyası için da harekete geçti. Şüpheli kayıp Abdulkadir Dursun Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranmaya başlandı. Yaklaşık 10 günden bu yana ortada olmayan 27 yaşındaki genç adamın Ailesi de programa katıldı. Peki Müge Anlı Abdülkadir Dursun kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert Abdülkadir Dursun olayı ne?

muge-anli-abdulkadir-dursun-kimdir

MÜGE ANLI ABDULKADİR DURSUN KİMDİR?

Müge Anlı’nın programında kayıp olarak aranan Abdulkadir Dursun 27 yaşında. İstanbul Sultanbeyli’de bulunan Aydos Ormanı’na giden 27 yaşındaki adam o günden bu yana ortada yok. Genç adamın kaybolmadan önce Polislik sınavına girdiği öğrenilirken etrafındakilere de bir miktar borcu olduğu yaşandı. Kayıp adamın bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırmalar sürdürmekte.

Acun Ilıcalı’dan bomba Survivor ifşası! Survivor 2021’de sezonun en heyecan verici bölümü geliyor neler olacak?

Acun Ilıcalı’dan bomba Survivor ifşası! Survivor 2021’de sezonun en heyecan verici bölümü geliyor neler olacak?

MÜGE ANLI 14 HAZİRAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müge Anlı 14 Haziran 2021 yeni bölümde bir kayıp dosyası daha açıldı. Karısından sürekli olarak dayak tükettiği öne sürülen Cesur Bölükbaşı Bir haftadan bu yana ortada yok. Cesur bey’in eşi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Parkı’nda gündeme gelen iddiaları yalanladı. Diğer yandan Cesur Bey’in başka bir kadınla daha ilişkisi olduğu iddia edilirken Sevilay Hanım telefona bağlanarak iddiaları doğruladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün