Biyografi

Müge Anlı’nın vedası kesinleşti! Final haberini canlı yayında böyle duyurdu bütün izleyiciler vurgun yedi

Müge Anlı’nın vedası kesinleşti! Final haberini canlı yayında böyle açıkladı bütün seyirciler vurgun yedi, arayışı içine giren okurlarımız için Müge Anlı’nın vedası kesinleşti! Final haberini canlı yayında böyle açıkladı bütün seyirciler vurgun yedi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Müge Anlı’nın vedası kesinleşti! Final haberini canlı yayında böyle açıkladı bütün seyirciler vurgun yedi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı’nın vedası kesinleşti! Final haberini canlı yayında böyle açıkladı bütün seyirciler vurgun yedi

ATV ekranlarında Yaklaşık 15 yıldan bu yana hafta içi her gün seyirci ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından gelen haber seyircileri üzecek. Final yapacağı iddiaları ile son haftalarda gündemden düşmeyen programda kötü haberi ünlü sunucu Müge Anlı verdi. Maalesef ki Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kısa zaman zarfında ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunumuyla hafta içi her gün ATV ekranlarında yayına giren Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kötü bilgi geldi. Müge Anlı 16 Haziran 2021 yeni bölümde ünlü sunucu televizyon seyircilerinin kötü haberi açıkladı. Bir süredir Müge Anlı’nın ekranlardan çekileceği yerine Esra Erol’un geleceği konuşulmaktadu. ATV’nin artık Müge Anlı ile çalışmak istemediği iddialar içinde yer alırken özellikle Esra Erol’un çok sevildiği ve gün boyunca program yapmasının planlandığı öne sürülüyordu. Birçok seyirci bu haber karşısında şaşkına dönerken bugün Müge Anlı’nın verdiği kötü haberle adeta yıkıldı.

muge-anlinin-vedasi-kesinlesti-final-haberini-canli

MÜGE ANLI O TARİHTE EKRANLARA VEDA EDİYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Haziran 2021 yeni bölümde ünlü sunucu kötü haberi seyirci ile paylaşımı yaptı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2 Temmuz tarihinden bu yana sezon finaline girecek ve ekranlarda olmayacak. Yaz boyunca ekrana gelmeyecek olan programın yeniden başlayıp başlamayacağı ise herkes aracılığıyla merak ediliyor. Müge Anlı canlı yayında yaptığı bilgilendirmede 2 Temmuz’da sezon finaline gireceklerini fakat yaz boyunca da kayıp konuları ile ilgilenmeye cinayet dosyaları üzerinde çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Survivor Batuhan Acun Ilıcalı'nın sabrını taşırdı! Öyle bir hamle yaptı ki, Acun gözünün yaşına bakmaz, şimdi yandı

Survivor Batuhan Acun Ilıcalı’nın sabrını taşırdı! Öyle bir hamle yaptı ki, Acun gözünün yaşına bakmaz, şimdi yandı

MÜGE ANLI TEKRAR BAŞLAYACAK MI YENİ SEZON ONAYI ALDI MI?

ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı’nın kesinlikle yayından kaldırılacağı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Eylül ayından bu yana yeniden ekranlara dönecek. Hatta geçtiğimiz yıl pandemi arası vermek zorunda kalan program daha erken ekranlara dönmüş Ağustos ayında başlamıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu seneda bir sürpriz yapabilir ve yalnızca Temmuz’da ekranlardan çekilebilir. Yani Ağustos veya Eylül aylarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeniden seyirciyle bir araya gelecek ve ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün