Mustafa Demirkan kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Mustafa Demirkan kaç yaşında?

Mustafa Demirkan kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Mustafa Demirkan kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Mustafa Demirkan kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Mustafa Demirkan kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Mustafa Demirkan kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Mustafa Demirkan kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Mustafa Demirkan kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Mustafa Demirkan kaç yaşında?

Mustafa Demirkan kimdir? HaddinibilMustafaDemirkan sosyal platformda saatlerce gündemde olan Mustafa Hoca olarak anılan Mustafa Demirkan kaç yaşında? Mustafa Demirkan nereli? Mustafa Demirkan tanıyalım!

Mustafa Demirkan kimdir?

1955 doğumlu Rize’de dünyaya gözlerini açan Mustafa Demirkan Hoca, 1961 senesinde halen 6 yaşında babası Mustafa Efendi’den Kur’an-ı Kerim eğitimi aldı. Güneysu Merkez Camii İmam hatibi hıfzını ikmal eyledi.

Camlar ve Kapılar Titredi! İstanbul'da Deprem mi Oldu? Görülmemiş Gök Gürültüsü ve Şimşek!

Camlar ve Kapılar Titredi! İstanbul’da Deprem mi Oldu? Görülmemiş Gök Gürültüsü ve Şimşek!

İstanbul’a bu senelerda gelen Mustafa Demirkan, Hacı Hafız İsmail Hakkı Bayrı’dan talim dersini aldı ve Fatih İmam Hatip Okulunda liseyi bitirdi.

1973 senesinde Üsküdar Çangelköy Kerime Hatun caminde imam hatiplik vazifesine başladı ve birden çok talebe okuttu. 2017 senesinde Şeyh Kubeysi vefat ettiğinde Fatih camii’nde kendisi namazı kıldırdı. 

Özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en fazla hürmet ettiği büyüklerden birisi olan Mustafa Demirkan hoca, şu aralar sosyal platformda ettiği sözlerle tepki çekiyor.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker