Mustafa Karaalioğlu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Mustafa Karaalioğlu kimdir?, Mustafa Karaalioğlu kaç yaşında?, Mustafa Karaalioğlu evi nerede?, Mustafa Karaalioğlu nerelidir? Mustafa Karaalioğlu ev adresi?, Mustafa Karaalioğlu kaç yaşında?, Mustafa Karaalioğlu nerede oturuyor?, Mustafa Karaalioğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Mustafa Karaalioğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1966 senesinde doğan Mustafa Karaalioğlu şu an için 55 yaşında ve burcundandır. Mustafa Karaalioğlu doğum yeri ise Küçükdoğanlı köyü, Köprübaşı, Trabzon olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Gazeteci olarak devam ettirmektedir.

Mustafa Karaalioğlu Kimdir? – Mustafa Karaalioğlu Evi Nerede? – Mustafa Karaalioğlu Nerede Oturuyor?

Mustafa Karaalioğlu Kimdir?, evi nerede?

Mustafa Karaalioğlu, 1966 senesinde Trabzon‘un Köprübaşı ilçesinin Küçükdoğanlı köyünde doğmuştur. İlkokulu köyünde okuduktan sonra ortaöğrenimini Samsun‘da bitirdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesinden mezun oldu.

Mustafa Karaalioğlu, üniversite senelerında Zaman Gazetesi‘nde gazeteciliğe başladı. Daha sonra Türkiye Gazetesi‘nde muhabirlik ve Tüketici Test Dergisi’nde Genel Yayın Yönetmenliği yaparak devam etti.

1995 senesinde Yeni Şafak Gazetesi‘nin kuruluşunda yer aldı. Bu gazetede Haber Koordinatörlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Ankara Temsilciliği, Genel Yayın Yönetmenliği ve yazarlık görevlerinde bulundu.

Tüketim Virüsü, Uygun Adım Siyaset ve Hilal ve Ampul adlı üç kitabı yayınlanmıştır.

Haziran 2007 senesinden 24 Kasım 2014 tarihine kadar Star Gazetesi‘nin Genel Yayın Yönetmenliğini ve Star Medya Grubu’nun İcra Kurulu Başkanlığını yaptı. Kasım 2014 tarihinde de Doğuş Grubu bünyesindeki NTV‘yle anlaşmaya vardı. 11 Aralık 2014 tarihinden beri Doğuş Holding bünyesindeki NTV haber kanalında vazifeye başladı. Mustafa Karaalioğlu, NTV’de yayın faaliyetlerine katkılarının dışında Yönetim Kurulu Danışmanı olarak da görev aldı.

2010 senesinde kurulan Medya Derneği’nin Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Tv8‘de Özlem Gürses ile birlikte “Her Pazar Açıkça” adlı programı sundu.

Mustafa Karaalioğlu, Gönül Karaalioğlu ile evlidir.

Kitapları :
Kitapları :
1993 – Tüketim Virüsü
1999 – Uygun Adım Siyaset
2001 – Hilal ve Ampul

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün