Biyografi

Naruhito Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Naruhito kimdir?, Naruhito kaç yaşında?, Naruhito evi nerede?, Naruhito nerelidir? Naruhito ev adresi?, Naruhito kaç yaşında?, Naruhito nerede oturuyor?, Naruhito nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Naruhito hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 23.Şubat.1960 senesinde doğan Naruhito şu an için 61 yaşında ve Balık burcundandır. Naruhito doğum yeri ise Tokyo, Japonya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Naruhito Kimdir? – Naruhito Evi Nerede? – Naruhito Nerede Oturuyor?

Naruhito Kimdir?, evi nerede?

Naruhito, veliaht prens olması dolayısı ile imparatorluk varisidir.

Naruhito, 23 Şubat 1960 tarihinde Tokyo, Japonya’da doğmuştur. Annesi Şoda Michiko, babası Japonya imparatoru Akihito’dur. Fumihito Prens Akishino (d. 30 Kasım 1965) ve Sayako Kuroda (d. 18 Nisan 1969) adlarında iki kardeşi mevcuttur. Gakushuin Üniversitesinden 1982 senesinde mezun oldu. Oxford Üniversitesi Merton Koleji’nde eğitim gördü ve 1986 senesinde diplomasını aldı.

Naruhito, 9 Haziran 1993 tarihinde Masako Owada ile evlendi. Aiko Prenses Toshi (d.1 Aralık 2001 ) adında bir kızı mevcuttur.

Naruhito, veliaht prens olması dolayısı ile imparatorluk varisidir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün