Bilgi

Onur Can Özcan nasıl öldü? Onur Can Özcan kaç yaşında vefat etti?

Onur Can Özcan nasıl öldü? Onur Can Özcan kaç yaşında vefat etti?, arayışı içine giren okurlarımız için Onur Can Özcan nasıl öldü? Onur Can Özcan kaç yaşında vefat etti? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Onur Can Özcan nasıl öldü? Onur Can Özcan kaç yaşında vefat etti? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Onur Can Özcan nasıl öldü? Onur Can Özcan kaç yaşında vefat etti?

Onur Can Özcan kimdir? Onur Can Özcan nasıl vefat etti? Bir çok şarkısı halen dillere pelesenk olan Onur Can Özcan nasıl öldü? Onur Can Özcan kaç yaşında vefat etti! Yeniden şarkılarıyla gündeme gelen Onur Can Özcan vefat ettiği gün hayranları aracılığıyla anılıyor!

Pavyonlar açıldı mı? Pavyonlar ne zaman açılıyor

Pavyonlar açıldı mı? Pavyonlar ne zaman açılıyor

Onur Can Özcan nasıl öldü?

Onur Can Özcan, 2018 senesinde içinde olduğu teknenin batmasıyla vefat etmiştir. 3 Haziran 2018 senesinde Şile’nin İmrenli mevkiinde 5 arkadaşıyla birlikte tekne ile açılan Onur Can Özcan, olduğu tekne alabora olmasıyla 21 yaşında vefat etti. Onurcan Özcan cansız bedeni 1 gün sonra ulaşıldı. 

Onur Can Özcan birlikte Levent Sarı, Ulaş Sarı, Hasan Ekşi sağ olarak denizden çıkmayı başarmıştı.

Onur Can Özcan kimdir?

1997 doğumlu Onur Can Özcan İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Besteleri, kelimeleri ve solistliğiyle büyüleyen Onur Can Özcan, Yaramızda Kalsın, Yanlızlığın Ezgisi, Çilingir, Kibris, İntihaşk ve Gülümse Kadın gibi şarkılarıyla tanınıyordu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün