Bilgi

PTT Duyuru Yaptı! Postane Önünde Kuyruk Oluştu! Sorgusuz Sualsiz 30000, 40000 TL Veriliyor.

PTT Duyuru Yaptı! Postane Önünde Kuyruk Oluştu! Sorgusuz Sualsiz 30000, 40000 TL Veriliyor., arayışı içine giren okurlarımız için PTT Duyuru Yaptı! Postane Önünde Kuyruk Oluştu! Sorgusuz Sualsiz 30000, 40000 TL Veriliyor. ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız PTT Duyuru Yaptı! Postane Önünde Kuyruk Oluştu! Sorgusuz Sualsiz 30000, 40000 TL Veriliyor. sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

PTT Duyuru Yaptı! Postane Önünde Kuyruk Oluştu! Sorgusuz Sualsiz 30000, 40000 TL Veriliyor.

PTT üzerinden yeni bir açıklama yapıldı. Acil para gereksinimi olanlara anında onay verilecek. Kredi başvurusu yapacak olan bireyler, PTT üzerinden alacakları bu kredileri Aktifbank aracılığı ile onay alacaklardır. Kredi sonucuna göre işlem yapılacak ve 40000 TL kredi kullandırılacak. Kredi başvurusu yapacak olan bireylere ayrı bir müjde de PTT’den geldi. Bu kredilerde onay alamayan kredi notu düşüklerde başvuru yaparak, kredilerini alabileceklerdir. PTT ve Aktifbank ortaklığında verilen bu krediler ile ilgili siz değerli okurlarımıza bilgiler verelim…

PTT Kredisi Başvurusu 

40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan bireylere bankalar anında onay verecek. Başvurular Aktifbank üzerinden yapılacağı için bu bankadan emekli maaşı almayanların şubelere gitmesine gerek yok. Kredi başvurusu yapacak olan bireyler, SMS onayı alırsa, ev yahut iş adreslerinde 40000 TL kredilerde 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceklerdir. 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

PTT’nin yapmış olduğu bu kredi kampanyasına başvuru SMS ile yapılıyor. Cep telefonunuzun mesaj bölümünden 7/24 bu kredi için başvuru uygulayabilirsiniz. Bunun için SMS atmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler, PTT üzerinden SMS ile kredi almak için Kredi TC KİMLİK yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Kredi sonucu 5 dakika içinde sizin cep telefonunuza gelecektir. Kredi onayı aldığınızda banka siz değerli okurlarımıza sonucu olumlu tutarsa bu krediler için genel müdürlükten aranacaksınız. Genel müdürlük yetkilileri sizlerin verdiği saat ve mekanda kredinizi kullandıracaktır. Gelir belgesiz olarak bu kredilere başvuru uygulayabilirsiniz.
nkolaykredi.com.tr Adresinden başvurun.

Kredi başvurusunu bunun bunun yanında bankanın nkolaykredi.com.tr adresinden de uygulayabilirsiniz. Kredi başvurusunu internet üzerinden yapan bireyler, başvuru sayfasının sonunda kredi sonucunu göreceklerdir. İstediğiniz kredi limitini ve vadeyi seçerek başvuru yapacaksınız.

Şehriban Hatun kimdir? Şehriban Hatun Camii nerede?

Şehriban Hatun kimdir? Şehriban Hatun Camii nerede?

Emekli Olanlara PTT Şubeleri Anında Onay Verecek

PTT üzerinden bu kredileri kullanmak isteyenler emekli ise PTT şubelerine kimlikleri ile giderek onay alabilirler. Banka emekli olan bireylere, emekli maaşı PTT’de olması durumunda 36 ay vadeli kredi verecektir. PTT gişelerinden Aktifbank başvuru formunu doldurup, kimliğinizi vererek başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kredilerde bunun bunun yanında, onay aldıktan sonra genel müdürlük sizi arayacağı için cep telefonunuzun da yanınızda olması gerekmektedir. Onay mesajı aynı gün içinde gelecek ve kredinizi hemen kullanabileceksiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün