Bilgi

Vakıfbank Kartı Olana Alışveriş Bedava Olacak! Kampanya Duyurusu Resmen Yapıldı

Vakıfbank Kartı Olana Alışveriş Bedava Olacak! Kampanya Duyurusu Resmen Yapıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Vakıfbank Kartı Olana Alışveriş Bedava Olacak! Kampanya Duyurusu Resmen Yapıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Vakıfbank Kartı Olana Alışveriş Bedava Olacak! Kampanya Duyurusu Resmen Yapıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Kartı Olana Alışveriş Bedava Olacak! Kampanya Duyurusu Resmen Yapıldı

Vakıfbank üzerinden 30 Haziran’a kadar yapacağınız bankomat kartı ile ödemeli alışverilerde alışverişin parasını Vakıfbank ödeyecek. 10 alışverişten 1 tanesinin hesaba tekrardan yatacak. 
Kampanyaya yalnızca SMS ile katılım alacaklardır. SMS ile başvuru yapan ilk 125.000 kişi onay alacak ve bu kampanyadan yararlanacaktır. 

Yeni Kampanya Nedir? Nasıl Katılacağız?

Vakıfbank müşterilerini ilgilendiren yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile birlikte, kamu bankası bankomat kart ile yapacağınız alışverişler için, banka aracılığıyla bir alışverişin ödenmesini talep edecek. Banka 10 alışverişinizden birisini ödeyecek. Yalnız bunu yapmak için SMS atmanız gerekiyor.
BEDAVA yazın boşluk bırakın, Kampanya katılmak istediğiniz bankomat kartının son 6 rakamı yazarak 5724’e SMS ile gönderebilirsiniz. BEDAVA kampanyasına katılmak için bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan SMS göndermeniz gerekiyor. Yaptığınız alışverişlerden 10 tanesi ardından 1 adet ödediğiniz hesap size geri iade edilecek. 

Kampanya Açıklamaları Nelerdir?

Şehriban Hatun kimdir? Şehriban Hatun Camii nerede?

Şehriban Hatun kimdir? Şehriban Hatun Camii nerede?

Vakıfbank’ın yapmış olduğu bu kampanya 1 Haziran ve 30 Haziran içinde SMS ile katılımlar ile yaşanacaktir. SMS ile başvuru yapmayan bireyler, ne yazık ki bu kampanyaya katılamazlar. Aynı gün yapılan alışverişlerde harcama alt tutar sınırı yoktur. Kampanya boyunca bir müşteriye en az 20 TL en fazla 100 TL armağan edilmektedir. Yapacağınız alışverişlerde 100 TL’ye kadar olanların parası iade edilecektir. 

SMS ile başvuru yaptıktan sonra, mesaj olarak kampanyaya katıldığınızı gösteren mesaj gelmesi gerekiyor. Mesajdan sonra yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya yalnızca Vakıfbank Bankomat kullanıcıları için geçerlidir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün