Bilgi

QNB Finansbank Aylık 112 TL Ödemeli Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor Son Başvurular Alınacak

QNB Finansbank Aylık 112 TL Ödemeli Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor Son Başvurular Alınacak, arayışı içine giren okurlarımız için QNB Finansbank Aylık 112 TL Ödemeli Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor Son Başvurular Alınacak ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız QNB Finansbank Aylık 112 TL Ödemeli Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor Son Başvurular Alınacak sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Aylık 112 TL Ödemeli Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor Son Başvurular Alınacak

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasında rekor sayıda başvuru haberi geldi. Kredi başvurusu yapacak olan bireyler için banka aylık 112 TL ödemeli kredi kampanyası başlattı. Acil nakit gereksinimi olan bireyler için banka uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli krediyi açıkladı. Sizlerde kredi gereksiniminiz varsa, QNB Finansbank’ın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına, oturduğunuz yerden başvuru yaparak, hemen onay alabiliyorsunuz. Kredi ile alakalı detaylar şu biçimde…

Ayda 112 TL ödeyerek alabileceğiniz kredi tutarı 3000 TL’dir. 3000 TL kredi nakit başvurusu yaptığınızda banka siz değerli okurlarımıza hemen kredi sonucunu verecektir. Kredi sonucu uygun olan bireyler hemen başvuru yaparak onay alabileceklerini öğreneceklerdir. QNB Finansbank üzerinden kredi skoru uygun olan bireyler başvurularını yapabilir. 

Kredi İçin Kimler Onay Alabilir?

QNB Finansbank üzerinden verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler kredi onayı alabilmeleri için bankanın kredi şartlarına uygun müşteri olması gerekiyor. QNB Finansbank üzerinden alacağınız 3000 TL ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme de yapabiliyorsunuz. Kredi onayı alacak olan müşterilerin banka kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması durumunda kredi onayı alabilir. 

Daha önce bankalar ile çalışması olan ve kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi hesapları yüzünden bankadan icralık olan bireyler ne yazık ki kredi onayı alamayacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve on sekiz yaşından büyük olan vatandaşlar, Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. 

Ayda 112 TL Kredilerde Faiz Oranı Nedir?

Ayda 112 TL kredi nakit başvurusu yapan üyelerine 3000 TL’lik kredi alacağını söylemiştik. Bu kredilerde bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı 1.39 olarak bilinmekte. Banka kredi faiz oranlarını daha düşük almak istiyorsanız, banka kredi notunuzun yüksek olması şartı mevcuttur. Finansbank, verdiği ihtiyaç kredilerinde banka üyelerinin kredi puanına göre, kredi onayı verip, bunun yanı sıra bu puana göre faiz oranı uygular. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

3000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Bankalar mesaj ile kredi nakit başvuru servisi olan 50 30 numarasına, TC kimlik numaranızı mesaj atarak hemen başvuru uygulayabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka siz değerli okurlarımıza 5 dakika içinde kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi hemen hesabınıza atabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan bireylerden aylık 112 TL krediyi almaları durumunda 3000 TL kredi kullanacaklardır. Kredi başvurusu, bunun bunun yanında banka internet bankacılığı ve bankanın resmi internet sayfası üzerinden de yapılıyor. 

Emekliye İkramiye ve Zam Haberi Geldi!

Emekliye İkramiye ve Zam Haberi Geldi!

QNB Finansbank üzerinden eğer 5000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, 186 TL kredi ödemesi uygulayabilirsiniz. 10000 TL kredi kullanmak istiyorsanız da 372 TL kredi ödemesi yapacaksınız. Başvuru ile ilgili bilgileri resmi sayfadan öğrenebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün