Biyografi

Rafael Cemo Çetin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Rafael Cemo Çetin kimdir?, Rafael Cemo Çetin kaç yaşında?, Rafael Cemo Çetin evi nerede?, Rafael Cemo Çetin nerelidir? Rafael Cemo Çetin ev adresi?, Rafael Cemo Çetin kaç yaşında?, Rafael Cemo Çetin nerede oturuyor?, Rafael Cemo Çetin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Rafael Cemo Çetin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1992 senesinde doğan Rafael Cemo Çetin şu an için 29 yaşında ve burcundandır. Rafael Cemo Çetin doğum yeri ise Berlin, Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Rafael Cemo Çetin Kimdir? – Rafael Cemo Çetin Evi Nerede? – Rafael Cemo Çetin Nerede Oturuyor?

Rafael Cemo Çetin Kimdir?, evi nerede?

Rafael Cemo Çetin, 1992 senesinde Almanya, Berlin‘de doğmuştur. Annesi Alman Rebekka Haas, babası film yönetmeni Sinan Çetin’dir. Babasının ilk evliliğinden Rüzgar (d.1985) adında bir abisi var. Babasının ikinci evliliğini bunun yanında filmlerinde sinamatograf olarak çalışan Rebekka Haas ile yaptığı evliliğinden Orfeo Çetin (d.1994), Tess Sahara Çetin (d.1996) adlarında kardeşleri mevcuttur. Rafael Cemo Çetin, New York’ta bir Amerikan lisesinde okuduktan sonra, New York’ta SVA School of Visual Art’ta yönetmenlik okudu. Oyunculuk dersleri de aldı. New York’ta dört yıl boyunca sinema eğitimi aldı.

Rafael Cemo Çetin, çocukluğu Almanya’da geçmiş, sonrasında Amerika’ya okumaya gidince New York‘ta yaşamaya başlamıştır.

Rafael Cemo Çetin, 2002 senesinde yönetmenliğini babası Sinan Çetin‘in yaptığı “Romantik” filminde müzisyen Teoman‘ın çocukluğunu oynadı.

2012 senesinde yönetmenliğini babası Sinan Çetin’in yaptığı “Çanakkale Çocukları” filminde Haluk Bilginer, Wilma Elles, Oktay Kaynarca, Rebekka Haas, Orfeo Çetin, Göksel Kaya, Yavuz Bingöl ile beraber rol aldı.

2019 senesinde yapımcılığını da yaptığı “New York in New York” filminde New York‘lu bir fotoğrafçı olan Dylan kişiliğini canlandırmıştır.

Filmleri ve Dizileri :
Yapımcı :
2019 – New York in New York (Sinema Filmi)

Oyuncu :
2019 – New York in New York (Dylan) (Sinema Filmi)
2018 – Yaşamayanlar (Tv Dizisi)
2018 – Istasyon (Sinema Filmi)
2012 – Çanakkale Çocukları (Sinema Filmi)
2002 – Romantik (Çocuk Gökhan) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün