Diziler

Ramo Dizisi Gerçekten Bitiyor mu, Final Yapacağı Kesin mi?

Ramo Dizisi Gerçekten Bitiyor mu, Final Yapacağı Kesin mi?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ramo Dizisi Gerçekten Bitiyor mu, Final Yapacağı Kesin mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ramo Dizisi Gerçekten Bitiyor mu, Final Yapacağı Kesin mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ramo Dizisi Gerçekten Bitiyor mu, Final Yapacağı Kesin mi?

Show TV ekranlarında cuma akşamları yayına giren Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım gibi oyuncuların başrollerinde bulunduğu Ramo dizisi 5 bölüm sonra final yaparak ekrana veda edecek. Ramo dizisinin 9 Nisan 2021 cuma günü yayına girecek 39. bölüm ardından 3 bölüm daha ekrana gelecek. Ramo dizisi 30 Nisan 2021 tarihinde 42. Bölüm ile final yaparak ekrana veda edecek. Son zamanda reytingleri bi hayli iyi giden Ramo dizisinin almış olduğu bu final kararı seyircide şok etkisi yaptı.Ramo dizisi gerçek final sebebi nedir

Ramo dizisi gerçekten bitecek mi?

Evet Ramo dizisi ile alınan karar kesin görünüyor. Son zamanda Ramo dizisi birkaç hafta sete ara vermiş bundan dolayı cuma günü yayına giren diğer diziler Ramo dizisinin reytinglerini düşürmeye başlamıştı. Özellikle arka sokaklar ve kırmızı oda gibi dizilerin reyting oranları çok yüksek seyrederken FOX TV’de yayınlanmaya başlayan Son Yaz dizisi de Ramo dizisinin reytingleri ne olumsuz etkilemişti. Lakin Ramo dizisine asıl bitiren kanal ile yapımcı içindeki anlaşmanin ikinci sezon sonunda bitecek olması. Nisan sonu itibariyle anlaşmasi biten BKM film 3. Sezon için Show TV ile anlaşamadı, bundan dolayı dizi apar topar final kararı aldı. BKM yapım değişik bir kanal ile anlaşabilir mi evet anlaşabilir.

Ramo dizisi yapımcısı BKM farklı kanalla mı anlaşacak?

Ramo dizisini 2 sezondur Show TV’de izlemeye alışmıştık fakat dizinin yapımcısı BKM film Show TV ile yapılan 2 sezonluk anlaşmanın nisan ayında bittiğini durunca 42. Bölüm ile Ramo dizisinin finali kesinleşti. Lakin 5 ve 6 oranında seyreden Ramo dizisinin reytingleri bir çok dizinin hayallerinin bile üzerinde. Bu nedenle Ramo dizisi başka bir kanalda yoluna devam edebilir. Fox TV, Star TV Ramo dizisini transfer etmek için BKM film ile görüşme halinde olduğunu öğrendik. Özellikle bir çok günü dizi yayınlanmadan geçiren Star TV’nin Ramo gibi kuvvetli bir yapımı transfer etmek için bi hayli istekli olduğu bize gelen bilgiler içinde.Ramo dizisi neden final oldu başka kanala geçer mi

Ramo dizisi 3. Sezon Star TV’de TV8 de mi olacak?

Aslını söylemek gerekirse seyirci için ha Show TV’yi olmuş ha Star TV veya Kanal d hiç fark etmez. Ramo Adana’da başlayan ve İstanbul’da devam eden hikayesi ile bi hayli iyi bir dizi olduğunu oldukça önemli reyting oranı yakaladığını herkese gösterdi. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç başrolleri çok iyi götürdü ve birbirine yakışan bu ikili yalnızca ülkemizde değil Avrupa’da ve Ortadoğu’da da dizinin satışlarını hızlandırdı. Hatta bu film aracılığıyla Esra Bilgiç hem Ortadoğu’dan hem de Pakistan’dan dizi ve reklam teklifleri almaya başladı. Murat Yıldırım da hem karizmasını hem de yakışıklılığına Ramo dizisi ile konuşturdu. Böylesine kuvvetli altyapıya sahip olan Ramo dizisinin Show TV’de final yapacak olması Star TV ve diğer kanalların iştahını kabarttı. Star TV Ramo dizisine transfer eder mi girişimler olumlu yanıtlanır mı şuan için bilinmemekte fakat seyirci kesinlikle Ramo dizisinin devam etmesini istiyor.

Ramo dizisi kesinlikle final yapacak mı?

Ramo dizisinin Show TV ile BKM içindeki anlaşmanın bitmesi sebebiyle final yapacağı ve Nisan ayının sonunda 42. Bölüm ile dizinin biteceği açıklamalmuştu. Lakin cuma günleri bi hayli iyi bir izlenme kitlesine ulaşan ve ortalama 5-6 milyon civarında her hafta seyircisi bulunan Ramo dizisinin final yapsa bile başka bir kanalda devam edeceği konuşulmakta. Yukarıda dile getirdiğimiz gibi BKM film ile farklı kanallar içinde görüşmelerin devam ettiği ve anlaşma yapılırsa Ramo dizisinin kesin final yapmayıp başka kanalda yoluna 3. Sezon da devam etmesi gündeme gelecek. Güçlü dizilerin aktif senaryoların ve tecrübeli oyunculukların iyi yerlerde olması kaçınılmaz. Böylesine bir diziyi Acun Ilıcalı bile fark etmiş ve başrolleri çok kabiliyetli bulduğunu diziyi TV8 de görmek istediğini yakın dostlarına söylemişti. Eğer Ramo dizisi yoluna devam edecek olursa Star TV ve TV8 Ramo’yu transfer etmek için hayli ter dökecek görünüyor.

Ramo dizisi 3. Sezon devam eder mi?

Ramo dizisi final haberi doğru mu kesin miGeçtiğimiz senelerdaki başarısını 3. Sezonda da devam ettireceğine inanıyoruz. Bu nedenle Ramo dizisi 3. Sezon yoluna devam ederse 2021-2022 sezonunda da ortalama olarak 25-30 bölüm civarında yayınlanabilir. Yeni oyuncuların daha sürekli olarak kadroveyahil olması diziyi kuvvetli bir senaryo ekibinin yazması izlenebilirliğini artırıyor. Böylesine kurgusu kuvvetli konusu aktif bir diziyi hangi kanal olsa kabul eder. Bu nedenle biz Ramo dizisinin 3. Sezonda da devam edeceğini düşünüyoruz. Muhtemelen Show TV 3. sezon devam edecek olan Ramo dizisini başka bir kanala kaptıracak ve bunun pişmanlığını yaşayacak.

Sizlerde Ramo dizisi gerçekten bitiyor mu Ramo dizisinin final yapacağı kesin mi veya Ramo dizisi başka bir kanalda devam eder mi gibi sorulara içten yanıtlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Ramo dizisi devam etmeli mi, 3. sezonda Ramo dizisini görmek ister misiniz yorumlarınızı görüşlerinizi çok düşünüyoruz. Lütfen aşağıya Ramo dizisi ile alakalı yorumunuzu yazınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün