Diziler

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç’in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar oldu!

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç’in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç’in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç’in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç’in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar oldu!

Ramo dizisinde Murat Yıldırım ile birlikte başrolü paylaşan Esra Bilgiç’in yeni dizisi belirlendi. 16 Nisan Cuma günü 40.bölümü ile ekranlara veda eden Ramo dizisinin ardından tecrübeli oyuncu hemen yeni bir dizi ile el sıkıştığı bilgisine ulaşıldı.

Ramo dizisindeki başarısı ile seyirciden tam not alan Esra Bilgiç’e dizinin final kararından sonra yapımcılardan teklif gitmeye başlamıştı. Güzel oyuncu kararını verdi. Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisine başrol oldu.

 

Partner Uğur Güneş!

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk başrol oyuncusu en son Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz’ı canlandıran Uğur Güneş olmuştu. Uzun süredir Uğur Güneş’e partner arayan yapım Esra Bilgiç’e teklif götürdü ve Esra Bilgiç kabul etti.

FOX TV’de Masumiyet dizisini ekrana getiren ve iyi bir çıkış yapan Gold Film uzun süredir Kanunsuz Topraklar’ın çalışmalarını sürdürüyor. Zülküf Yücel’in konusunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturacağı Kanunsuz Topraklar dizisi de FOX TV ekranlarında yayına girecek.

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar ele alınacak.

1930’lu senelerda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor. İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir biçimde hazırlandığı ve sürekli olarak spor yaparak yaptığı paylaşımlarla da görülüyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler de dikilerek, Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizideki kostümleri için provalar da yapılıyor. Esra Bilgiç’in de dahil olmasının ardından Mayıs ayında dizi sete çıkıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu