Diziler

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Kanal D’nin reyting birincisi dizisi Sadakatsiz dizisi sezon finali bölümü akıllara Geniş Aile dizisini getirdi. 

Başrollerinde Ufuk Özkan, Zuhal Topal, Fırat Tanış, Rasim Öztekin, İlker Ayrık gibi isimlerin olduğu bir zamanların fenomen komedi dizisi Geniş Aile dizisi Sadakatsiz dizisinde! 

Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Sezon finali yapan Sadakatsiz bu akşam yine çok konuşulan bir bölümle yaz arası verdi. İkinci sezon onayını alan Sadakatsizdizi sezon sonu bölümü ile sosyal platformda gündem oldu.

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden bir araya getirilen başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un olduğu Sadakatsiz dizisi 10 bölümlük orjinal senaryonun bitmesine rağmen uzatıldı ve ikinci sezon onayını aldı. 

Sezon finali ile bu akşam ekranalara gelen diziyi seyredenler bir dönemin başarılı komedi dizisi Geniş Aile’yi hatırlattı. 

Sadakatsiz sezon finalinde Derin ce Asya’nın içinde olduğu bir otomobil uçurumda düşmek üzeredir. Bu arada Derin ve Asya’nın geçmişi flasbacklerle birbirlerine anlatarak yüzleşme ile geçer. 

Bu sahneler Geniş Aile dizisinin sezon finali bir bölümünü akıllara getirdi. Geniş Aile’de de Cevahir ve Şuküfe arabadan uçuruma yuvarlanmak üzeredir ve bu sırada geçmişlerini konuşurlar ve flasbacklerle geçmişler seyirciye izletilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün