Diziler

Sadakatsiz Kim Öldü? Derin mi Asya Mı Ölecek?

Sadakatsiz Kim Öldü? Derin mi Asya Mı Ölecek?, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz Kim Öldü? Derin mi Asya Mı Ölecek? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz Kim Öldü? Derin mi Asya Mı Ölecek? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz Kim Öldü? Derin mi Asya Mı Ölecek?

Kanal D’nin reyting birincisi dizisi Sadakatsiz sezon finali bölümü ile ekranlara geldi! Sosyal medya aracında TT olan bölümün sonunda ölen kim olacak?

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un başrollerinde olduğu Sadakatsiz dizisi son bölümünde olanlar oldu! Araba uçuruma yuvarlandı!

İzleyiciler bu bölüm olanları Derin’in gözünden izledi ve sosyal platform kullanıcıları bir erkek bir kızın yaşama sevincini nasıl alıp yaşamını karartır görüyorsunuz yorumları yaptı. Volkan, Derin’i görür görmez neşeli hallerinden etkilenir ve peşini birakmaz ona evli olduğunu söylemez. Daha sonra ise karısı ile ayrılmak üzere olduğunu söyleyerek yalan söyler ve bu sırada karısı Asya’veya aşk sözcükleri söyler. Daha sonra ise Derin’in den hevesini alan ve yaşamını yaşama sevincini kargit gide artan Volkan, bu sefer de Asya’yi yeniden elde etmek için uğraşır.

Sadakatsiz dizisi sezon finali bölümü ile çok konuşulacak. Dizide Asya ve Derin uçurumdan düşmek üzere olan arabanın içinde Volkan’ın hayatlarını nasıl kararttıklarını anlatır. Derin kendisini kandıranın Volkan olduğunu Asya’ya anlatmak için gözünü karartır. 

Asya, Zeynep’in de kendisinin yaşadıklarını yaşamaması için Derin ile konuşmak ister. Derin’e yardım etmek isterken Derin’de Asya’ya Volkan’ın nasıl yaşamını mahvettiğini anlatmak için onu Volkan ile ilk tanıştıkları yere Sapanca’ya götürmek ister. Lakin Volkan’ın Asya’yı aramasıyla çıldırır ve arabayı hızla sürer bu sırada Asya’da el frenini çeker ve araba uçurumdan denize düşmek üzere kalır. 

Ve bölüm sonunda araba uçurumdan denize düşer. Volkan ise tam o sırada gelir ve Asya diye bağırır. Lakin hem Derin hem de Asya denize yuvarlanmıştır. 

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Sadakatsiz Dizisi Bu Seferde Geniş Aile Dizisini Uyarladı!

Peki şimdi ne olacak? Diziden ayrılan isim kim olacak? Sadakatsiz seyircileri diziden Cansu Dere mi yoksa Melis Sezen mi ayrılacak diye merak içinde. Yoksa kimse ölmeyecek mi? 

Alınan duyumlara göre diziden bir ayrılık yaşanmayacak. Lakin şuan için. Yeni sezon öncesi anlaşma sağlanamaması durumunda kendisine proje teklifleri yağan Melis Sezen diziden ayrılabilir. Cansu Dere’nin ise diziden ayrılması uzak bir ihtimal gibi görünmekte. Lakin bu da olmayacak bir ihtimal degil. Bakalım neler olacak?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün