Bilgi

Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Savaşçı neden gün değiştirdi?

Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Savaşçı neden gün değiştirdi?, arayışı içine giren okurlarımız için Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Savaşçı neden gün değiştirdi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Savaşçı neden gün değiştirdi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Savaşçı neden gün değiştirdi?

Fox TV’nin dört sezondur devam eden dizisi Savaşçı uzun bir süre sonra ekranlara dönüyor. Bordo Bereliler’e mensup Kılıç Timi’nin tanınmış öyküsünün anlatıldığı Savaşçı 2021 senesinde çiçeği burnunda kadrosuyla seyirci karşısına çıkacak. İzleyiciler, başrollerini Sarp Levendoğlu, Murat Serezli ve Tamer Karadağlı’nın paylaşımı yaptığı Savaşçı yeni bölüm ne zaman inceliyordu. İşte bu sorunun cevabı bugün belirlendi. Peki Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?

Fox TV Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?

Geçen senelerda pazar günleri yayına giren Savaşçı dizisi yeni kadrosu ve heyecan dolu bölümleriyle 21 Nisan Cumartesi itibariyle seyirci karşısına çıkacak. Bunun üzerine diziyi heyecanla bekleyenler Savaşçı neden gün değiştirdi? merak etti. Bu konuyla alakalı de hemen size bilgi verelim.

Savaşçı neden gün değiştirdi?

Savaşçı dizisi pazar günü ekranlara geliyor ve bi hayli başarılı reytingler elde ediyordu. Lakin pandemi zamanında yayınlanmayan Savaşçı’nın kalan üç stok bölümü de yaz başı seyirci karşısına çıkmıştı. Yapım şirketinin devam edip etmeme hususunda kararsız kaldığı Savaşçı uzun bir süre yayınlanmadı. Bu zamanda de diziye yeni bir kadro kuruldu ve çekimler yeniden başladı.

Durumlar bu şekilde idrak edince Savaşçı, pazar akşamını kaybetti. Çünkü Fox, yeni yayın zamanında Kefaret dizisini pazar akşamına koydu. Bu nedenle Savaşçı için yeni bir gün arayışına girildi. Alabileceği en yüksek reytingler cumartesi bulunacağı için dizi bu günde ekranda yayınlanacak.

Savaşçı oyuncuları kimler?

Savaşçı dizisinin kadrosunda bulunan; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi isimler yer alıyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün