Diziler

Savaşçı üzen haber resmi duyuru geldi! Savaşçı Final tarihi FOX TV açıkladı

Savaşçı üzen haber resmi açıklama geldi! Savaşçı Final tarihi FOX TV açıkladı, arayışı içine giren okurlarımız için Savaşçı üzen haber resmi açıklama geldi! Savaşçı Final tarihi FOX TV açıkladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Savaşçı üzen haber resmi açıklama geldi! Savaşçı Final tarihi FOX TV açıkladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Savaşçı üzen haber resmi açıklama geldi! Savaşçı Final tarihi FOX TV açıkladı

Ekranların başlaması en fazla istediğimiz dizisi Savaşçı kahreden bilgi geldi. FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Savaşçı dizisi yeni gün kurbanı oldu. Savaşçı dizisi resmen yayından kaldırıldı.

Savaşçı kahreden bilgi geldi!

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın oturduğu, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik ve Serenay Aktaş gibi birbirinden usta isimlerin olduğu Savaşçı dizisi final yapıyor.

FOX TV açıkladı! Savaşçı final kararı geldi

Savaşçı dizisi son 2 bölüm. FOX TV ekranlarında çok bi hayli beğeni alan Savaşçı yeni gün kurbanı oldu. Savaşçı dizisi 109. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Son 2 bölüm ekranlara gelecek Savaşçı dizisi 12 Haziran cumartesi son kez ekranlara gelerek final yapacak.

Savaşçı hayranları isyanda!

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

Uyduruk yaz dizileri ve Pazar inadı sebebiyle Savaşçı dizisi hayranları FOX TV diziye yazık ettiğine kanaat getirdi. Özellikle FOX TV büyük serzenişlerde bulunan Savaşçı hayranları cast kurbanı olduğunu ve gelenlerin gidenleri arattığı ima edildi. Lakin Savaşçı dizisi için bir daha başlamamak üzere final kararı FOX TV’den açıklamaldu ve dizinin devam etme şansı yer almıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün